Witam serdecznie, tak, przyznaję, mój błąd, lecz gracz (SAPD, który mnie wyzwał, jeśli dobrze rozpatrzyłem nick) kazał mi jechać dalej, plus byłem z pojazdem, który trzebabyło odholować, mam screeny, które tymczasem nie mogę wysłać, bo nie mam dostępu do komputera, ale jak będę mieć, obowiązkowo wyszlę tutaj. Także wrócę do tego wypadku: mama do mnie rozmawiała i po prosru patrzyłem ja nią tym samym nie patrząc na monitor, ale ten gracz (SAPD, sorki jeśli nie on, ale mi się zdaje, że on) podbiegł, powiedział mu "ja zapłacę" i kazał mi jechać, tak zrozumiałem, że dostałeś pieniędzy co chciałeś, ale chcesz jeszcze skorzystać z tej okazji. Nawet pisałem ci, że dostałeś pieniędzy, odpowiedziałeś mi "to nic nie mienia" lub " i co z tego" także myślę, że nie było warto pisać skargi, jeśli i tak dostałeś pieniędzy co prosiłeś od tamtego gracza/SAPD i chcesz jeszcze. Ja wszystko wypowiedziałem co chciałem, ale przyznaję, że to moja wina! Lecz powtórze się, gracz ci zapłacił, nie jest bardzo warzne, czy moje 200PLN, czy jego... i ja pewno maska cometa nie kosztuje 200PLN, dziękuję. (Przepraszam za błędy, jeśli są, piszę z telefonu)