Skocz do zawartości

AdriX.

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez AdriX.

  1. To za drogo chcesz, radze sellać po takiej dobrej offce, tracisz szansę, no cuż, to już nie mój wybór!
  2. 375 i do garażu mojego!!!
  3. AdriX.

    Pojazd do 410,000PLN

    Za ile bys sellnal?
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Aha, bo myślałem, jeżeli gracz zaproponował zapłatę za mnie (ten sapd) to po prostu jechałem po swoich sprawach, nie mam czasu na pisanie turaj przez te 200pln, wróce ci jak tak płaczesz tutaj. Sytuacja zamknięta. (Wyśle po bankomacie, lub jak spotkam Cię na serwerze). Jak widać, gracz zaproponował zapłacić i sobie spokojnie pojechałem, lecz okazało się, że nie zapłacił, w takim razie sytuacja zostaje wyhaśniona.
  6. I mam takie pytanko, dlaczego nie skopjowałeś ten moment, gdzie gracz napisał "ja zapłacę" jakoś to dziwnie ?
  7. Postaram się wysłać screen, ale będę na wyjeździe, więc sytuacja trochę się wydłuży.
  8. No sytuację zamknie mój screen, do którego nie mam teraz dostępu, ale nie chce mi się wyjaśniać takich śmiesznych rzeczy, dam ci kasę (może) jeśli tak płaczysz, po drugie, dlaczego mam wierzyć, że otrzymałeś kasę. Jeżeli gracz zaproponował zapłatę, to pewnie zapłacił...
  9. Plus nie miałem przy sobie tyle pieniędzy, musiałem by jechać do bankomatu, a nie muałem czasu, było dużo zgłoszeń, musiałem się pośpieszyć, plus gracz podbiegł...
  10. Witam serdecznie, tak, przyznaję, mój błąd, lecz gracz (SAPD, który mnie wyzwał, jeśli dobrze rozpatrzyłem nick) kazał mi jechać dalej, plus byłem z pojazdem, który trzebabyło odholować, mam screeny, które tymczasem nie mogę wysłać, bo nie mam dostępu do komputera, ale jak będę mieć, obowiązkowo wyszlę tutaj. Także wrócę do tego wypadku: mama do mnie rozmawiała i po prosru patrzyłem ja nią tym samym nie patrząc na monitor, ale ten gracz (SAPD, sorki jeśli nie on, ale mi się zdaje, że on) podbiegł, powiedział mu "ja zapłacę" i kazał mi jechać, tak zrozumiałem, że dostałeś pieniędzy co chciałeś, ale chcesz jeszcze skorzystać z tej okazji. Nawet pisałem ci, że dostałeś pieniędzy, odpowiedziałeś mi "to nic nie mienia" lub " i co z tego" także myślę, że nie było warto pisać skargi, jeśli i tak dostałeś pieniędzy co prosiłeś od tamtego gracza/SAPD i chcesz jeszcze. Ja wszystko wypowiedziałem co chciałem, ale przyznaję, że to moja wina! Lecz powtórze się, gracz ci zapłacił, nie jest bardzo warzne, czy moje 200PLN, czy jego... i ja pewno maska cometa nie kosztuje 200PLN, dziękuję. (Przepraszam za błędy, jeśli są, piszę z telefonu)
  11. AdriX.

    LOCK

    Po 200k takie chodzą...
  12. AdriX.

    Nabij sobie followa

    Ok, biore udzial
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin