Witam, a więc tak.
Po pierwsze, wysłałeś zlecenie na porzucony pojazd. Przyjąłem, zajechałem na miejsce i był Moonbeam, którego byłeś właścicielem, oraz ostatnim kierującym, więc pojazdu zabrać nie mogłem bo byłeś obok niego. Staliśmy w miejscu, ponieważ upierałeś się ciągle, że pojazd nie należy do ciebie, przy czym utrudniałeś mi pracę, prowokowałeś i zabierałeś cenny czas, w którym mógłbym robić masę innych zleceń, których wlatywało na tamtą chwilę bardzo duzo.
Faktycznie S2 musiałem pójść, sprawa prywatna.
tutaj ss z porzuconego pojazdu https://imgur.com/a/ClYOhM5
Moderator @kondziolek przyjął reporta, po czym sam przyznał, że kłamiesz że nie jesteś właścicielem pojazdu.
Po pierwsze nie do innego miasta, tylko na PP które znajduje się na bazie SARA. A po drugie było mi szybciej i wygodniej jechać tam, ponieważ musiałem w tamtej chwili odejść od komputera i zejść ze służby
Szczerze, nie wiem co dalej dodać, jeśli zarząd będzie chciał więcej jakiś dowodów to dodam z czasem. Miłej nocki