Skocz do zawartości

EryK.

Gracz
  • Postów

    49
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez EryK.

  1. EryK.

    [S] Zr-350 1.6!

    Nie chcę sabre Też nie chcę. Ogólnie nie chcę auta z lampkami na razie
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. EryK.

    [S] Zr-350 1.6!

    Podświetlenia nie mogę, ale Up2 mogę + np. foto za 4k Wtedy chciałbym 195k-200k
  4. EryK.

    [S] Zr-350 1.6!

    Model: Zr350 ID: 12275 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 8200 Dodatki: progi (1007), stereo, felgi (1077), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, podświetlenie licznika (███)(Ciemny czerwony), ogranicznik prędkości, LPG 25 Cena: 240k (Cena do nego) Coś od siebie: Ładne auto z możliwością otwierania i zamykania dachu Bardzo dobrze śmiga na drogach SS’y: https://imgur.com/a/k2iLf5Q
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. EryK.

    Stretch (Limuzyna)

    Lock , Limka sprzedana
  7. EryK.

    Stretch (Limuzyna)

    Dobry Start, lecz trochę więcej
  8. Model: Stretch (Limuzyna) ID: 41913 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4k Dodatki: UP1 | Ogranicznik | Fele | Lampy (kremowe) | Licznik (Kremowy) | Rejka "LIGHT"Cena: 500k do dużego nego Coś od siebie: Jak każda limuzyna: Prestiżowa i dłuuga | Vmax=185-190 | Idealna dla Lorda. SS’y: Dodam
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Wybierasz pojazd alpha lub premier jaki pojazd bardziej lubisz
  11. Witam wszystkich! Dzisiaj kolejna edycja "Co lepsze?" *Czyli temat, w którym w odpowiedzi piszecie co lepsze Bez zbędnego pisania przedstawię wam dwóch zawodników. W kolejnej walce będą uczestniczyć Premier kontra Alpha. Sami zdecydujcie, które auto lepsze. Życzę miłej gry na serwerze 4Life Premier 1.6 Vs Alpha 1.6 Aktualny Wynik: 3:0 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Czekajcie już na kolejną walkę, która odbędzie się jutro. Możecie dać follow lub 4like dla Eryka cejotka *Jeśli nie widziałeś poprzedniej walki to tu masz link: (Dalej można głosować) https://mta4life.pl/forums/topic/136721-co-lepsze/?tab=comments#comment-1116201
  12. EryK.

    Co lepsze?

    Witam wszystkich! Dzisiaj otwieram temat, w którym będziecie wybierać "co lepsze" Bez zbędnego pisania przedstawię dwóch zawodników. Otóż dzisiaj będą walczyć ze sobą dwa auta. Elegy 1.8 Vs Sultan 1.8 (Przy sultanie nie ważne jaką wersje wolicie) Życzę miłej gry na serwerze 4Life Aktualny Wynik: 2:3
  13. Wymiana za eurosa 1.8 ele fele ranty mal licznik + stratum 1.6 fele i chyba wydechy + dopłata 20k
  14. EryK.

    Małą kolekcję

    Bravura 1.6 11k i git
  15. EryK.

    Kupie Domek/baze

    Nazwa nieruchomości: Domek/baza/posiadłość Lokalizacja: Najlepiej w SF/LV/LS Cena: do ugadania. Coś od siebie: Dla mnie liczy się dużo miejsca na samochody.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin