Siemaneczko, a zarazem żegnam się z Wami jak wiecie, dostałem wylot i banicje wszędzie i Moja pyszna przyjaciółka Zebra pisze to za Mnie, za co jej serdecznie dziękuję. Chciałbym Wam podziękować za wszystkie akcje SAPD, za wszystkie raporty, za wspaniałą atmosferę. Pamiętajcie, doceniajcie to, co robią RConi, gdyż dużo wkładają w ten serwer. Dziękuję Wam wszystkim. A szczególne pozdrowienia dla uBitka, Lunatica, NeXa, XQwarda, Rodowitego, Oxy, Lukosa, Coli, Zebry, Rutka, Izoruxa, Krula, Diabelka, Marka, Kubsona, Limita, Rudego, Damiana i wszystkich tych co byli ze Mną. Wesołych świąt kochani. A Ty ZbyK tego nie usuwaj, a Verki nie rób tego co robisz teraz, naprawdę. Jeszcze raz wesołych oraz pijanego sylwestra! Ciał.