Też nie mam zamiaru sie rozpisywać jak reszta ekipy. Po prostu to co sie dzieje to kipna... Mimo to,bardzo milo spedzilam czas na serwerze,poznalam wspanialych ludzi z ktorymi mam nadzieje,ze nie strace kontaktu Szczegolne podziekowania dla tych najlepszych: Delcika,Damiana,Limita,Nalshee,Krula,Rafika,Archivalda,Kibola,Norbiego i tych wszystkich,ktorych nie mam sily wymieniac. I oczywiscie pozdrowienia dla calej administracji (z duzymi wyjatkami ) Zawsze w sercu pozostanie najlepsza frakcja,cudowne DESKI na swiecie! <3 A najbardziej dziekuje Rutkowi,mojemu chlopakowi,ktory mnie wkrecil na serwer <3 No coz,to tyle,zegnam