Skocz do zawartości

architect

Gracz
  • Postów

    143
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez architect

  1. okret nasz wplynal w mgle i fregaty dwie 

    1. azbestuwa

      azbestuwa

      popłynęły naszym kursem by nie zgubić się

    2. Moai

      Moai

      Popłynęły naszym kursem by nie zgubić się. 

  2. architect

    Pokaż swoją twarz

    dzieki @JO_ViP3R. za nominacje a to ja zbombiony :PPP nominuje @zuzixx @sqah @Entiohy @leos2009PVP @Wantedmax @KcNati/MustHate @veeniX @Nikki02 @StivGamer
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @LiderR @AdekUchiha* @mambaa 2. Najlepszy Moderator: @veeniX @Ciastkowy* @Hinox 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @TheArasik. @StivGamer @4Ever. 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @japkooo. @Masellko @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @Greyna.gg @DreeY @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD/SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @stampii- @Wonder. @Netfliks. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: B4Y 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: - 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @CampeQ 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Liderzy 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @maciek2010PL @zuzixx 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @pozdroTaJaAdamox @leos2009PVP @Nikki02 17. Najbogatszy Gracz: @Ciastkowy* @andi. @sqah [*] 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @MustHate 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Szpital SAMD 20. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia
  4. witam, z racji iz zostalem zbanowany jakis czas temu odchodze z serwera wymienie pare osob z ktorymi mialem jakies wspomnienia, jezeli o kims zapomnialem to przepraszam @sqah @leos2009PVP @stampii- @Levi* @HeBe @kseo777 @MustHate @maciek2010PL @qvv @SzaKulaS @Dekoder.* @andi. @pozdroTaJaAdamox @Wantedmax @JO_ViP3R. @JO_KoDzo @JO_Motyl @velovsky:]] @lipek.cj @BollmeN @merat @DzikiGon @zuzixx @.Mariuszek. @EloBenc6969 @veeniX @StivGamer @Danny. @bLh* @yachu;]] @LiderR @bartiz.cj @Nubax @Nikki02 @KomeCik @Seqqu @M3Power;;]] @asbesth @jestemkotem @Fighet @yuki_sheesh @Dubaj @xsiunc @Marcysia @Perapa. @AdekUchiha* @mambaa trzymajcie sie, do zobaczenia wkrotce!!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. 40 jak wrocimy silniejsi hehehee
  7. szkoda ze o mnei zapomiales, trzymaj sie ziomus :DD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin