Skocz do zawartości

architect

Gracz
  • Postów

    143
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez architect

  1. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Hubsonek @LiderR @Matias2525 2. Najlepszy Moderator/ka: @veeniX @Ciastkowy* @Hinox 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @TheArasik. @Kubula @Princessa* 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @Masellko @Kenny.gg 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward @DreeY @hoopak 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4CarDealer 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA SAPD 8. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Strus.Azjatycki. @kseo777 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Liderzy 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @stefanslonapacha12 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @CampeQ 12. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Hubsonek 13. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @zuzixx @yachu;]] @HeBe  14. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Wantedmax 15. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @AdekUchiha 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @andi. 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Osiedle El Corona 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 19. Najbogatszy Gracz: @adus12135 @andi. @sqah 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): -
  2. elo @leos2009PVP @kseo777 @sqah @Michaeldriver
  3. trzymaj sie, jedyne co mamy ze soba wspolnego to urodziny w tem sam dzien ;>>
  4. XD, kupiles to myslac, ze na tym zarobisz? 160k maksymalnie jestem w stanie dac
  5. 150 nie osmieszaj sie szymmsiorek
  6. siema andi 25 i kasuje tych cejow
  7. Ty to na serio nie potrafisz czytać... @LiderR
  8. @leos2009PVP jak zarobisz na buleta to bierz!
  9. Model: SlamvanID: 77381Pojemność silnika: 1.8Przebieg pojazdu: ~900Dodatki: progi (1118), dodatki - przód (1115), hydraulika, felgi (1075), wydech (1114), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, tablica rejestracyjna (S1 WAZON), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów baki 35/75 + kluczCena: Pojazd wystawiam poglądowo, jeżeli cena mnie zadowoli, możliwe, że go oddam.Coś od siebie: Super autko, rzadko spotykane, raczej go nie oddam!SS’y: https://imgur.com/a/A40LQdV
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin