Witam serdecznie wszystkich graczy
Sporo czasu nie grałem w MTA z racji braku czasu natomiast PC został złożony w między czasie pobrałem ponownie po kilku latach GTA SA oraz MTA i za poleceniem znajomego się tu znalazłem, mam nadzieje że fajnie spędzę tutaj czas
Pozdrawiam