Model: Offki
Pojemność silnika:1.6+
Przebieg pojazdu: Najlepiej jak najniższy
Cena: 100.000$
Dodatki:
Coś od siebie: Jak wyżej kupię pojazd do 100k rozważę każda propozycje , najlepiej żeby był admirał 1.6 czysty
Jak widać po tytule kończę z 4life . Można powiedzieć że ten mój cały spędzony czas na serwerze był w sumie spoko , fajnie się grało itd. Myślałem by przejść na konkurencję ale to nie będzie to samo co tutaj ,więc postanowiłem skończyć z mta . Na serwerze spotkałem parę ziomków ale też znalazły się hieny , wraki człowieka co za każdą cenę utrudniają sobie i nam .No cóż może jeszcze się zobaczymy , żegnam się z wami. Cześć