Nick funkcjonariusza: TheSzef^Data i godzina zdarzenia: około 01:08 29.12.2019Pełen opis sytuacji: Wbiłem dzisiaj rano i zobaczyłem ze Mój Walton jest na pp z powodem : ,, Źle zaparkowany '' . Pojazd stal na mojej posesji , za tunnerem w wnece a ona nalezy do mojej nieruchomosci wiec , nie mial powodu mi zabrać pojazdu
SS : https://imgur.com/a/TImJS0F
1. Najlepszy Supporter/ka:
Nominowani:
@Fantus.<3
@LuKi16
2. Najlepszy Administrator/ka:
Nominowani:
@Lisa_
@4Ever.
3. Najlepszy RCON/ka:
Nominowani:
@ZbyK.gg
@Worthless
@Greyna.gg
4. Najlepszy Biznes:
Nominowani:
Studio Filmowe 4Life
5. Najlepsza frakcja:
Nominowani:
TSA
6. Gracz non stop grający na serwerze:
Nominowani:
@KubotyJeremiasza
@LuKi16
@B37
7. Najlepsza Organizacja:
Nominowani:
The Lost
8. Najbardziej pomocny gracz serwera:
Nominowani:
@ZiomOpel
9. Eventowiec miesiąca:
Nominowani:
@K4nciasty
10. Najlepszy pracownik Frakcji:
Nominowani:
@RIPSONx
11. Najlepszy prezenter:
Nominowani:
@Harnasiel
12. Najlepszy Redaktor:
@MoE.sh
13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble":
Nominowani:
-
14. Najlepszy tuner:
Nominowani:
@DanielRB
15. Najlepsza aktualizacja na serwerze:
Frakcje oraz prace dorywcze otrzymały nowe modele pojazdów
16. Najlepsza praca na serwerze:
Kopalnia
17. Przegryw miesiąca:
@Pitu112
18. Najbogatszy Gracz:
@Fl0dy.
19. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g):
@Tobiasz63