Skocz do zawartości

Psi.KENNY

Gracz
  • Postów

    36
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Psi.KENNY

  1. Za parę dni może napisze, na razie nie mam chęci
  2. Dostałem wakacje na 999 dni więc musze z nich skorzystać, ponieważ biletu powrotnego nie dostałem Na pewno w przyszłości wrócę ( mam nadzieję, że jak najszybciej), ponieważ lepszego serwera po prostu nie ma. @Mr.Dream @deWu.* Wam chłopaki dziękuję najbardziej za gierke, najlepiej spędzony czas w życiu był z wami, kontakt dc ofc. @crisuuubtkj tobie dziękuje też dosyć bardzo, bo w sumie przez twój kanał nabrałem totalnej chęci do grania w MTA na 4life. @xQuEiNx @Froota! @m0v @xMEq dzięki za czas spędzony together, troche zabawy było, trzymajcie sie wałki @[BOT]WhiteShadow no niestety, stratumką mnie nie przewieziesz na ten moment, ;c Dzięki za wszystko. @B37 pozderki dla ciebie i całego 37 crew @Cwaniara dzięki miś za wszystko. @Nikotynka papa stulejko @A37 sory byk, ze Cie nie przewiozłem, może w przyszłości będzie na to okazja @Aquartin @0ld. @AnonimeczeQ @horizon19910 @Kareqqu @SyfoX pozderki. jeśli o kimś zapomniałem sorówa Oraz pozderki dla całej reszty, poza pewną organizacją
  3. No i teraz nie wiadomo czy mam się już żegnać z wszystkimi, czy czekać na zbawienie ;c

  4. Istnieje takie coś jak handel PP, można mieć 10h i majątek 1kk
  5. Psi.KENNY

    @lock

    Perek 1.6 sedan | Zimówki, Jak dla ciebie to 20k min.
  6. To mi nie wygląda na wypadek
    Mam całą gamę rozkmin i przypadkowych rozmów
    Całodobowo siano przepływa przez ręce
    Całodobowo myślę jak zarobić więcej

    1. Takumson

      Takumson

      Ty całodobowo o kopaniu myślisz 

    2. Andglad

      Andglad

      na tym que kukon jakoś inaczej brzmi hehe
      w sumie może dlatego że nagrane 2 lata temu heh

    3. Psi.KENNY

      Psi.KENNY

      Andglad, brzmi inaczej ponieważ "Wróg u bram" został nagrany 2 lata temu ;p || Stary Kukon > Nowy xd

  7. Po prawie roku, pierwsza kara wpadła ;c image.png.9db0e3dbe360ca9713f1cd6cb355e332.png

  8.  Witam, pozdrawiam wszystkich nołlifuf takich jak ja 

    IMG_20191231_221738.jpg

  9. Tyś na nim z 10k zarobisz xD
  10. Stare, a nadal kox 

    1. Takumson

      Takumson

      Ale niemiły Pan w 3 sekundzie 

    2. Takumson
    3. Psi.KENNY
    4. TARGET.

      TARGET.

      @deWu.* nie no mily bo potem chcial pomoc i przeprosic co nie

  11. @[DORIFTO]deWu.

    Takahashi Ryōsuke: Gdy on się ściga, zdrowy rozsądek nie ma nic do rzeczy.  

     

    1. Takumson

      Takumson

      Fujiwara Takumi: Dopóki nie masz prawdziwej pracy, wciąż jesteś dzieckiem

  12. Po moich sprytnych obliczeniach, wyszło mi, że wbiłem od początku 1 lvl do 3 lvl kopalni w 12 dni. Jestem dumnym posiadaczem tej wiedzy, ponieważ teraz moge sie dzielić wiedzą, że nowy gracz który kupi premium + jest w stanie 2 tygodni zarabiać najwyższą krajową SA. Pozdrawiam serdecznie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin