Skocz do zawartości

Minotaur

Gracz
  • Postów

    333
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Minotaur

  1. Jak dacie reakcję to macie bana
  2. 10/10 wygląda na inteligentnego człowieka dzięki temu
  3. Nie wiem, nie mam zdania. Dałbym szansę.
  4. Ale dziwnie się wstaje o 3:00 nad ranem. 

    1. skinnypablo
    2. TheSzef*

      TheSzef*

      No jak zawsze wstajesz po 12 to co się dziwisz.

  5. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @TheSzef* @D@widek 2. Najlepszy Moderator/ka: @DanielRB @Princessa* 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @Iguana @Kenny.gg 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @Placuszek @Grzengol 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @XQward @Worthless @DreeY 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Fight 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAMD SAPD SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Verago. 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Infinity 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @TheSzef* 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Veon  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Hisia 14. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @pawelik001 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @TheSzef* 16. Najlepszy tuner: Nominowani: - 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Huntley 2.4 Nitro 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia Kurier Lawety 19. Przegryw miesiąca: @Minotaur* 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Veeito @Verago.
  6.  

    1. pawelik001

      pawelik001

      właśnie to zapętlam na słuchafoanch, sztos totalny

    2. suszek.drip

      suszek.drip

      Mi jakoś nie siadło :\

  7. Minotaur

    Arcydzieło

    Czegoś tak pięknego i tak ekstrawaganckiego jeszcze nigdy nie widziałem. To powinno się znaleźć w galerii sztuki.
  8. Minotaur

    Players vs Staff

    Chciałbym pozdrowić rodziców generalnie
  9. Minotaur

    Players vs Staff

    O panie ale się rozpędziliście
  10. Sprzedam nerkę za hajs na RP do LoLa i na COD'a MW.

    1. Pawi.
    2. karolx123
    3. pawelik001
    4. Minotaur

      Minotaur

      O, to będzie jedyne 202 zł z jakimiś tam groszami

    5. mlodyshine

      mlodyshine

      slabo swoja nerke cenisz

      3 godziny temu, Minotaur* napisał:

      O, to będzie jedyne 202 zł z jakimiś tam groszami

       

  11. @Macio717 za to, że śni mi się w koszmarach i się aż boję na szpital wchodzić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin