-
Postów
333 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Minotaur
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Bo przecież typ nie może stwierdzić, że to, że sprzedał majątek było złe. Trzeba jeszcze mu wywalić bana bma by nigdy już nie zagrał xD Zerowanie to niewystarczająca kara?
-
CytatZerowanie to niewystarczająca kara?
Cytatsprzedał majątek
Zastanów się dobrze, czy zerowanie ma być wystarczającą karą, skoro ktoś i tak pozbył się wszystkiego co miał?
Na przykładzie, gracz A sprzedał majątek graczowi B. Gracz A po transakcji na koncie nie miał majątku, jedynie statystyki. Miał jednak pieniążki na steamie czy innych platformach. Gracz B po transakcji zyskał majątek, stracił jednak swoje kieszonkowe.
Kto w tym przypadku zostanie potraktowany niesprawiedliwie?
Gracz A który po zerowaniu nie zobaczy większych zmian na swoim koncie w grze, a pieniądze za transakcje będzie miał nadal na koncie?
Czy gracz B który straci to co kupił, to co miał wraz z pieniędzmi które na to wydał.
Myślenie nie boli... warto więc ruszyć głową zanim wypowie się publicznie
-
Nadal nie uważam, że ban bma jest lepszą karą niż zerowanie. Moim zdaniem powinno to zależeć od przypadku. Dajmy na to gracz ma 2kk na koncie, sprzeda tylko 500k i tylko tyle chce sprzedać. W tym przypadku powinno być inaczej niż gdy gracz sprzedaje cały majątek.
-
Zapominasz nadal, że ta osoba zarabia na tym pieniądze... :p
-
Jak na każdej takiej transakcji. Rozumiem o co chodzi ale gracz sam się pakuje w coś takiego, więc to jego pieniądze i później jego problem. W momencie transakcji osoba nie ma bana, więc nie do końca można to uznać za oszustwo ze strony sprzedającego. Obie strony znają konsekwencje, a nawet jeśli nie znają regulaminu to nie zwalnia to ich z jego przestrzegania.
-
CytatObie strony znają konsekwencje nawet jeśli nie znają regulaminu to nie zwalnia to ich z jego przestrzegania
I to jest właśnie idealne podsumowanie.
Obie strony znają konsekwencje i teraz wiedzą, że sprzedający nie zostanie nigdy odbanowany.
-