Od powstania biznesu widziałem tylko jedną akcję. Była to akcja gdy jakiś gracz wymyślił sobie bombę przed dm'em, byłem wtedy na supporcie i zostałem poproszony o nadzorowanie by żadne osoby, które nie brały udziału w rp nie wchodziły na jego teren. Nie zauważyłem chyba żadnych nieprawidłowości. Jednak od tego czasu ani razu nie widziałem was na żadnej akcji ani nawet na patrolu. Nie wiem po co powstał biznes skoro totalnie was nie widać. Jeździcie okrężnymi drogami czy jak? Skoro robicie jakieś misje wojskowe to powinno być was gdzieś widać, a niestety choćbym przejechał całą mapę to nie uda się dostrzec nikogo w waszych skinach.