Skocz do zawartości

Patrykxdd

Gracz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Patrykxdd

  1. HEJ mam prozbe chciałbym zostac odbanowany. Wiem że zawiniłem i bardzo przepraszam.  Jak było  by to możliwe to bym poprosił i przepraszam za moje zachowanie . Pewnie będzie to trudne ale bardzo proszę .  

    PS : Wesołych Swiąt :)

     

  2. Jakie są wymagania i czy mógłbym dołączyć do organizacji ?

     

    1. Pawi.

      Pawi.

      @Patrykxdd tam wszystko masz co i jak 

  3. ej bo dostałem prawko  za to że typ mi jechal pod prąd a ja chcialem uniknąc wypatku więc skreciłem na pas gdzie on powinien jechac a wtedy on skręcił i walnol we mnie a ja w niego i napisal mi plac dalem mu to co miałem bo wbanku nie miałem a przy sobie 30 pln i no dostałem prawko

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin