Skocz do zawartości

Gnida

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gnida

  1. Autka wstawiam za kolegę pozdrawiam. Model: Clover ID: 35649 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~4k Dodatki: FT bez nitra, abs i up4, szyb, Lampy, licznik - ███ Cena: Oferty Coś od siebie: Jedyny clover na óónikatowej lampie INDYGO, z tego co wiem jest 5 aktywnych pojazdów na tej lampie SS’y: Model: Comet ID: 59310 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ~16k Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( 911 ), ogranicznik prędkości, radio CB, przyciemnienie szyb (20%), baki 25/35 Lampy, licznik - ███ Cena: Oferty Coś od siebie: super lampa cargo chyba tylko 2 comety są na tej lampie siema SS’y:
  2. Gnida

    Kupie lowridera

    10710, za 620k oddam od buta Możemy rozłożyć na raty jakbyś nie chciał sellać pojazdów
  3. Godzina 20:17 438 graczy na serwerze 0 z frakcji TSA xD. Tylko mi wydaję się to dziwne? Sytuacja dzieję się codziennie, czy zarząd nie myślał o zmianie regulaminu frakcji? Jakaś większa norma do wyrobienia żeby szli do tej frakcji ludzie, którzy rzeczywiście się chcą w niej odnaleźć i poświęcić, a nie maćki, którym się to znudzi za dwa dni? Śmiechu warte. Pozdro

    1. Pokaż poprzednie komentarze  32 więcej
    2. AmzeK
    3. merat

      merat

      @Ceglasty.  o tak

      a co do tsa to od lat tak zawsze było

      dodajmy cejów którzy pograją tydzień a graczy pokroju gram w wolnym czasie (jakuzanin) nie dodadza bo lepiej cejow zeby za 2 tyg rekru robic 

    4. DuszeK*

      DuszeK*

      Proponuje abyś dołączył do frakcji TSA i pomógł tej poszkodowanej społeczności przez to ze nie ma nikogo na służbie oraz pokazał pracownikom jak się powinno pracować. 

    5. Mietek_Kasztan

      Mietek_Kasztan

      Nie wiem czego chcesz od ludzi, istnieje inne życie  niż to przed komputem pozdro

    6. Aris

      Aris

      Graj Byczku rano/popołudniu będziesz miał multum hah 

  4. Gnida

    [KUPIE] Coś do 1KK

    10710 i sporo siana ci zostanie
  5. Remington oraz Blade zostały sprzedane. Infek zostaje u mnie więc pozostała do wyrwania Savka oraz Sultan. Śmiało bo gdy nie była na sell i grałem z pm off to dostawalem co chwilę warna o pm on i ktoś o nią pytał więc nie krępujcie sie co jest xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin