Skocz do zawartości

Gnida

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Gnida

  1. Model: Sultan Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: nieistotny Cena: dogadamy się Dodatki: FT bez up2 i nitra Coś od siebie: Kupie sultana,najlepiej na lazurkach.
  2. Do zamknięcia,nie wiedziałem,że zdejmuje się dach u tunera.
  3. Dzięki za pozdro liczę na szybszy powrut super gość z Ciebie
  4. Gnida

    SGT

    Model: Super GT Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg pojazdu: najlepiej jak najmniejszy Cena: dogadamy się Dodatki: Koniecznie lampy Coś od siebie: Kupie super sgt
  5. Gnida

    Savannę

    Super blejdzik ale szukam savki
  6. Gnida

    Savannę

    Model: Savanna Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg pojazdu: - Cena: - Dodatki: koniecznie up1 i hydra Coś od siebie: Siema kupie taką savkę 1.6/1.8 lecz jeśli masz moją savkę na redach 2.2 to też napisz
  7. Gnida

    @Lock

    super rejka na czitachu
  8. Gnida

    Eleganta lub Jestera

    @krystian9001 Fajny ale nie interesuje mnie wersja z nitrem.
  9. Gnida

    Eleganta lub Jestera

    Model: Jester lub Elegant Pojemność silnika: Jester 2.2, Elegant obojętnie Przebieg pojazdu: nieistotne Cena: dogadamy się Dodatki: najlepiej FT bez nitra Coś od siebie: każda ofertę rozważę.
  10. 26816 lampy zbliżone (morskie-niedostepne juz w kompo jak i licznik-turkusowy) jakbyś był zainteresowany to priv
  11. Czyli nie jest to drugi dostępny long na serwerze skoro są jakies wyzerowane na to wychodzi
  12. Jak chłop się wycofal to ja zaproponuje 325 za eleganckiego.
  13. Polecam,jedyny euros z taka fajną rejka
  14. mozesz wbic na serwer? pisze tu bo pm masz off na forum

  15. Twój nick: Na serwerze gram pod takim samym nickiem jak na forum- Gnida.Nick osoby oskarżonej: AtrykPowód napisania skargi: Wystawienie mandatu,bez wczesniejszego poinformowania oraz podczas ważnego biletu parkingowego.Zazcznaczę iż to powtarza się regularnie.Jakiś czas temu opłaciłem pojazd na maksymalny czas(300 minut=5 GODZIN),a już za niespelna 30 minut był w parkingu policyjnym.Dowody: Nie wiem jakich spodziewacie się tutaj dowodów w wypadku gdy nie nagrywam swojej gry lecz zostawię skriny,które przedstawiają od kiedy jestem w grze i kiedy dostałem mandat.Zaznaczę,że jakieś 10 min zajął mi dojazd na parking,a opłaciłem go na maksymalny czas tak jak to zawsze robię.Nie mam zamiaru płacić kolejnych 1000 PLN pomimo tego,że płacę za ten parking. https://postimg.cc/gallery/tg1QrS4
  16. Dam bańke za niego,podoba mi się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin