Twój nick: Na serwerze gram pod takim samym nickiem jak na forum- Gnida.Nick osoby oskarżonej: AtrykPowód napisania skargi: Wystawienie mandatu,bez wczesniejszego poinformowania oraz podczas ważnego biletu parkingowego.Zazcznaczę iż to powtarza się regularnie.Jakiś czas temu opłaciłem pojazd na maksymalny czas(300 minut=5 GODZIN),a już za niespelna 30 minut był w parkingu policyjnym.Dowody: Nie wiem jakich spodziewacie się tutaj dowodów w wypadku gdy nie nagrywam swojej gry lecz zostawię skriny,które przedstawiają od kiedy jestem w grze i kiedy dostałem mandat.Zaznaczę,że jakieś 10 min zajął mi dojazd na parking,a opłaciłem go na maksymalny czas tak jak to zawsze robię.Nie mam zamiaru płacić kolejnych 1000 PLN pomimo tego,że płacę za ten parking.
https://postimg.cc/gallery/tg1QrS4