Skocz do zawartości

Chudyy_CJ

Gracz
  • Postów

    44
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Chudyy_CJ

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Chudyy_CJ

    [KONKURS] 50K

    Wszystko jest od dawna (dzięki twoim odcinkom wróciłem na 4life na dobre) no ale wiadomo w cs ka też się pogrywa czasem :> jak chcesz zagramy
  3. Niesety nie mam żadnych innych dowodów . A karę odsiedziałem w ,,miłym" toważystwie więc temat chciałbym zakończyć bo moża powiedziećź że ,jestem świerzymg raczem , i po przerwie (9 miesięcy) . Więc sprawę uważam za zakończoną bo każdy ma prawo popełniać błędy
  4. Nick funkcjonariusza: @Lokhok Data i godzina zdarzenia: 19.12.2019r ok. godz 19 Pełen opis sytuacji: Dnia 19.12.2019r Zorganizowałem ucieczkę przed frakcją SAPD i niestety zostałem zatrzymany. Swoją karę tzn. 80min odsiedziałem a funkcjonariusz Lokhok nie usuną wpisu. Dzisiaj grając na serwerze zostałem zatrzymany za przekroczenie prędkości i w owym zatrzymaniu dowiedziałem się o tym że widnieje na mnie wpis i muszę odsiedzieć karę 20min. Całość kary odsiedziałem wcześniej więc nie widzę sensu w tym że muszę tę karę odsiadywać ponownie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: [19.12.2019] Ucieczka przed SAPD //PO I Lokhok
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Autotepania polega na tym że jeżeli nasz pojazd tonie to zostanie tepnięty na asfalt bądź solidny grunt na którym się ostatnio znajdowaliśmy łuk który jest blisko pojazdu . Było by to przydatne ponieważ czasem supporterzy nie wyrabiają z reportami i no ,,olewają reporty typu tonę'' bo zajmują się ważniejszymi reportami . A reporty z prośbą o wyciągnięcie auta z wody nie zaśmiecały by logów . A i zapomniałem dodać to był by + ponieważ zanim administracja skończy wcześniejszy report to na nasz może być za późno bo poprotu w takim aucie się utopimy a np bieg przez pół mapy do przecho nie ma sensu a nie zawsze jest taxi pod ręką . Wiem że może za mało się rozpisałem ale nie umiem jakoś tego bardziej rozwinąć ponieważ to jest taka łatwa propozycja . Dziękuję to tyle ode mnie jak to przejdzie będzie fajnie , wszelkie pytania proszę kierować pv na forum albo pod tym wpisem ewentualnie na Serverze gdzie skrywamy się pod takim samym nickiem . Pozdrawiam
  11. Mam nadzieję że przez tego pana moje święta będą udane :>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin