Nick funkcjonariusza: kolin2310 Data i godzina zdarzenia: gdzieś 11:20 Pełen opis sytuacji Otóz jechałem sobie po San Fierro, przekroczyłem prędkość mniej więcej obok lotniska ( jechałem gdzieś 90 km/h). Zauważył to właśnie @kolin2310 i kazał mi się zatrzymać. Zatrzymałem się, po czym przez dłuższą chwile nic nie odpisywał aż do czasu, kiedy to inny gracz @Ravit wsiadł do mojego samochodu, wtedy funckjonariusz kazał mi uciekać. Napisał mi to na pm, logów nie mam bo jestem dość nowym graczem i nie wiem czy mogę zobaczyć je po zaśmieceniu czatu przez ogłoszenia premium. Pojechałem na farmę, w drodze wysadziłem tego @Ravit Jak już dojechałem, to przyjechali kolejni funkcjonariusze, którzy mnie aresztowali. Mówiłem żeby mnie wypuścili, ale on oskarżył mnie o pościg, mimo że sam mi kazał go zrobić. Dowody, które to potwierdzają całe zajście:
https://imgur.com/a/3ilAXb7
https://imgur.com/a/ohZcjSy
https://imgur.com/a/LI9WFM9
https://imgur.com/a/XNLmnAH
Od siebie:
Nie chciałem żadnego roleplaya, mam nadzieję że ten gracz zostanie ukarany, bo ja się nie znam na frakcjach i nie mam ochoty, nie kręci mnie to. Jak przekroczyłem kiedyś prędkość, gdzie nie było fotoradaru, to po prostu otrzymałem od innego funkcjonariusza większy mandat. Ten natomiast chciał zrobić roleplaya prawdopodobnie ze swoim kolegą. Rozuimiem, że mnie zatrzymał, ja tam mogłem zapłacić mandat (nic nie mówił wcześniej żebym zapłacił mandat jak się zatrzymałem!).