Skocz do zawartości

Adalbert

Gracz
  • Postów

    46
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Adalbert

  1. 65 @Polska_Kaczka @EltonBob @Bartaz. @Hubix33 @Dinozar
  2. Ja już opłaciłem auto, nie trzeba zwrotu pieniędzy.Najbardziej w holowaniu denerwuje mnie fakt, że muszę na piechotę albo czekać na jakiegoś ubera/taxi by odebrać samochód z parkingu policyjnego. Mam nadzieję że takie sytuacje nie będą mi się przytrafiały. Temat można zamknąć
  3. Twój nick: @Adalbert Nick osoby chwalonej: @MichaelPanda Przebieg akcji: Pracownik przyjechał szybko po napisaniu zgłoszenia i pomógł odholować zaklinowany pojazd przy stacji benzynowej w San Fierro obok siedziby SAPD Dowody: https://imgur.com/a/kXWz5Em.
  4. Twój nick: Adalbert Nick osoby oskarżonej: ganjafriend777 Powód napisania skargi: Odholowanie dobrze zaparkowanego auta Dowody: Auto stało na parkingu przy magazynie.Spytałem się @Axidus*, czy to miejsce do parkowania, to powiedział że tak. Screen gdzie było auto: https://imgur.com/a/UniziCM Poinformowanie: https://imgur.com/a/pKfKFUx
  5. Nick funkcjonariusza: kolin2310 Data i godzina zdarzenia: gdzieś 11:20 Pełen opis sytuacji Otóz jechałem sobie po San Fierro, przekroczyłem prędkość mniej więcej obok lotniska ( jechałem gdzieś 90 km/h). Zauważył to właśnie @kolin2310 i kazał mi się zatrzymać. Zatrzymałem się, po czym przez dłuższą chwile nic nie odpisywał aż do czasu, kiedy to inny gracz @Ravit wsiadł do mojego samochodu, wtedy funckjonariusz kazał mi uciekać. Napisał mi to na pm, logów nie mam bo jestem dość nowym graczem i nie wiem czy mogę zobaczyć je po zaśmieceniu czatu przez ogłoszenia premium. Pojechałem na farmę, w drodze wysadziłem tego @Ravit Jak już dojechałem, to przyjechali kolejni funkcjonariusze, którzy mnie aresztowali. Mówiłem żeby mnie wypuścili, ale on oskarżył mnie o pościg, mimo że sam mi kazał go zrobić. Dowody, które to potwierdzają całe zajście: https://imgur.com/a/3ilAXb7 https://imgur.com/a/ohZcjSy https://imgur.com/a/LI9WFM9 https://imgur.com/a/XNLmnAH Od siebie: Nie chciałem żadnego roleplaya, mam nadzieję że ten gracz zostanie ukarany, bo ja się nie znam na frakcjach i nie mam ochoty, nie kręci mnie to. Jak przekroczyłem kiedyś prędkość, gdzie nie było fotoradaru, to po prostu otrzymałem od innego funkcjonariusza większy mandat. Ten natomiast chciał zrobić roleplaya prawdopodobnie ze swoim kolegą. Rozuimiem, że mnie zatrzymał, ja tam mogłem zapłacić mandat (nic nie mówił wcześniej żebym zapłacił mandat jak się zatrzymałem!).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin