Dziwnie to Ty interpretujesz tekst.
Nic nie wyniosłeś z mojej poprzedniej wypowiedzi, ale nie szkodzi! Powtórzę jeszcze raz:
Nie dodawaj nowych odpowiedzi, tylko edytuj poprzednie.
Mam nadzieję, że tym razem pójdzie Ci lepiej.
Wracając, odpowiedź na Twoje pytanie jest banalnie prosta, mianowicie usunąłem niepotrzebne logi, aby wszystko było czytelne.
Poza tym skarga jest na Ciebie, a nie na tego "sapda" jak Ty to napisałeś. Gracz który miał zapłacić za Ciebie jest z SARA nie SAPD. Nie wyciągaj wniosków jeżeli nie jesteś w 100% pewny.
Abyś jednak mógł zasnąć spokojnie, bez obaw o to, że chcę wyłudzić od Ciebie i twojego wyimaginowanego SAPD'a jakże potężną sumę 200 PLN, oto cały wycinek logów, od momentu pokazu twoich umiejętności prowadzenia do mojego alt-tab'a i tworzenia tego tematu.
Z mojego punktu widzenia próbujesz wykręcić się i obrócić sytuację przeciwko mnie w nieudolny sposób, jednak nie mi to oceniać. Miłego przeszukiwania logów. Niedowiarek z Ciebie! Zapewniam, że nie znajdziesz tam żadnej informacji o przelewie. Administracja może zweryfikować logi. Dorzucę aktualny screen z dziennika transakcji, żeby nie było że później czy wcześniej coś dostałem.
A więc voilà!
Zasyfione logi (nie mogę ich wkleić tutaj bez edycji, bo zawierają niedozwolone znaki):
Dziennik:
Niżej są transakcje z wczoraj więc ich nie wklejam.
Jeżeli nadal uważasz, że próbuję zataić przelew, to przedstaw swoją teorię spiskową, pośmiejemy się.
Prawda jest taka, że staranowałeś i nie zapłaciłeś. Żaden screen Cię nie usprawiedliwi.