Skocz do zawartości

.B.

Gracz
  • Postów

    202
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez .B.

  1. Z Twojego screena można wnioskować, że używasz laptopa ze zintegrowaną kartą graficzną intel oraz dodatkową NVidia. Podczas uruchamiania MTA na takim urządzeniu ukazuje nam się takie okienko: Jeżeli wybierzemy opcję A - Standard NVidia, to automatycznie mta zostanie uruchomione przy użyciu dodatkowej karty graficznej, więc wskazanie jej w ustawieniach ekranu absolutnie nic nie zmieni. Owszem, w moim poradniku w sterownikach karty NVidia używałem opcji z wyborem wydajniejszej karty graficznej, jednak tam znajduje się mnóstwo innych ustawień, które mocno wpływają na wydajność w grach. Oprócz tego: "klikając lewy przycisk myszki (PPM)" Użyłeś Prawego przycisku myszy, a nie lewego. Skrót od "lewy przycisk myszy" to LPM; "Napisałem ten poradnik gdyż sam dzisiaj miałem 5 fps'ów w grze (frame per second) w grze." Spadki FPS, opóźnienia wynikają z tłumów ludzi na serwerze i wielu innych czynników, między innymi kiepskiej optymalizacji. "FPS" oznacza frames per second, liczba mnoga +s. "KROK NR.1:" Skrót "nr" zawiera ostatnią literę pełnej formy, więc nie stawiamy po nim kropki. "Jak sama nazwa mówi - wydajność się zwiększa dodając nam więcej fps. Zużycie cpu oraz GPU się zmienia, komputer lub laptop zużywa więcej Energii." Energii potencjalnej czy kinetycznej? Wszystko co ma w nazwie wydajność nie poprawi fps. "Dziękuje wam za uwagę, to mój pierwszy poradnik więc jest jak jest. Z fartem!" Mam nadzieję że pierwszy jak i ostatni. Poradnik dot. ronda LV jest bardziej przydatny niż to coś. Kasztan dla Ciebie! Będziesz miał kolegę.
  2. .B.

    Do zamkniecia

    Sprzedane! Do zamkniecia.
  3. .B.

    Do zamkniecia

    Sprzedane, do zamknięcia.
  4. .B.

    Do zamkniecia

    Model: Tornado ID: 34895 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 4603 Dodatki: atrapa nitro (1008), hydraulika, felgi (1076), wydech (1136), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), dod. kluczyk.Cena: Oferty Coś od siebie: Elegancki Lowrider na lazurach. SS’y:
  5. .B.

    Do zamkniecia

    Model: Tampa ID: 3639 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 524km Dodatki: FelgiCena: licytacja Coś od siebie: ¯\_ツ_/¯ SS’y:
  6. Sesja cometów

    @Felixele @lcarix @Alpaka* @13karoy @Aragis @FEXXXI @B37

    Spoiler

    mta-screen_2020-03-16_13-58-32.pngmta-screen_2020-03-16_14-18-28.pngmta-screen_2020-03-16_13-56-04.pngmta-screen_2020-03-16_13-57-29.pngmta-screen_2020-03-16_14-16-46.pngmta-screen_2020-03-16_14-17-58.pngmta-screen_2020-03-16_14-24-55.pngmta-screen_2020-03-16_14-36-27.pngmta-screen_2020-03-16_14-42-27.pngmta-screen_2020-03-16_14-44-30.pngmta-screen_2020-03-16_14-51-15.png

    Reupload, bo ktoś usunął mi status ¯\_ツ_/¯

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Dziwnie to Ty interpretujesz tekst. Nic nie wyniosłeś z mojej poprzedniej wypowiedzi, ale nie szkodzi! Powtórzę jeszcze raz: Nie dodawaj nowych odpowiedzi, tylko edytuj poprzednie. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie Ci lepiej. Wracając, odpowiedź na Twoje pytanie jest banalnie prosta, mianowicie usunąłem niepotrzebne logi, aby wszystko było czytelne. Poza tym skarga jest na Ciebie, a nie na tego "sapda" jak Ty to napisałeś. Gracz który miał zapłacić za Ciebie jest z SARA nie SAPD. Nie wyciągaj wniosków jeżeli nie jesteś w 100% pewny. Abyś jednak mógł zasnąć spokojnie, bez obaw o to, że chcę wyłudzić od Ciebie i twojego wyimaginowanego SAPD'a jakże potężną sumę 200 PLN, oto cały wycinek logów, od momentu pokazu twoich umiejętności prowadzenia do mojego alt-tab'a i tworzenia tego tematu. Z mojego punktu widzenia próbujesz wykręcić się i obrócić sytuację przeciwko mnie w nieudolny sposób, jednak nie mi to oceniać. Miłego przeszukiwania logów. Niedowiarek z Ciebie! Zapewniam, że nie znajdziesz tam żadnej informacji o przelewie. Administracja może zweryfikować logi. Dorzucę aktualny screen z dziennika transakcji, żeby nie było że później czy wcześniej coś dostałem. A więc voilà! Zasyfione logi (nie mogę ich wkleić tutaj bez edycji, bo zawierają niedozwolone znaki): Dziennik: Niżej są transakcje z wczoraj więc ich nie wklejam. Jeżeli nadal uważasz, że próbuję zataić przelew, to przedstaw swoją teorię spiskową, pośmiejemy się. Prawda jest taka, że staranowałeś i nie zapłaciłeś. Żaden screen Cię nie usprawiedliwi.
  9. Nie mam ochoty komentować twojej nieczytelnej wypowiedzi, ale jestem zmuszony, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. 1. Nie otrzymałem żadnych pieniędzy od nikogo, napisałem o tym wyżej. 2. Nie kłam, ponieważ nie napisałem Ci na pm ani nigdzie indziej, że ktoś mi przelał pieniądze. 3. Jeżeli nie radzisz sobie z prowadzeniem pojazdu to nie graj, bo stwarzasz zagrożenie na drodze. 4. Na jakiej podstawie stwierdzasz ile maska pojazdu którego nie posiadasz kosztuje w naprawie? 5. Silnik, zderzak przód, zderzak tył, bagażnik, maska były zniszczone po twoim incydencie. Ze wzrokiem też słabo? Za naprawę ~150 PLN. 6. Pisanie na telefonie nie usprawiedliwia twojego popełniania błędów ortograficznych, ani dodawania kolejnej odpowiedzi zamiast edycji poprzedniej. Jestem we frakcji i nie wyobrażam sobie uszkodzić czyjegoś pojazdu z mojej winy, po czym odjechać bez zapłaty podczas czynnej służby jak i poza nią. Zgłoszenia nie uciekną, nikt Cię nie pogania. Nie wiem czy słyszałeś, ale jest takie coś jak "S2". Najlepiej wychodzi Ci dodawanie reakcji "haha". Mógłbym wymieniać dalej, ale nie będę marnował czasu. To moja ostatnia wypowiedź w tym temacie. Pozdrawiam cieplutko!
  10. Twój nick: B37 Nick osoby oskarżonej: @AdrixYT Powód napisania skargi: Jazda pod prąd lawetą, taran, brak zapłaty i odjazd. Oskarżony nie widzi swojego błędu i nie zamierza przelać mi pieniędzy na naprawę. Jako pracownik frakcji na służbie powinien dawać przykład innym graczom, i zachowywać się w należyty sposób, jednak tego nie robi. Poprosilem o przelanie 200 PLN za naprawę w związku z niemalże całkowitym zniszczeniem pojazdu po zderzeniu czołowym, jednak nie uzyskałem tych pieniędzy. Gracz broni się tym, że inny gracz przebiegający obok ma zapłacić za niego, chociaz nie bral udzialu w kolizji. Screen: https://imgur.com/a/UYiwVpb Logi: [2020-03-06 14:34:15] [Output] : >> AdrixYT [192]: Informuje Cie o skardze na forum.
  11. .B.

    Platforma do driftu

    super nareszcie bede mogl polatac bokiem moja manana
  12. .B.

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddam wszystkim jak limit zejdzie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin