-
Postów
234 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ Pavi za aktualizację statusu, Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki! Dziękuje każdemu,
Dzięki wszystkim za prezent, za przede wszystkim za pamięć kociaki!
Dziękuje każdemu, który dołożył cegiełkę do tego super prezentu
@MoE @Emajla @Byialy* @PolakoVskY* @LuKi16 @Kozixon @Mefju4 @KubiN* @Linshi @grubyyo @Najcior. @Jellon @Akselek @dmn @kacpi22545 @ViruS001 @bartek9182 @Milek! @bonit. @casinoo @Sheeker @Freszu1 @RIPSO @dpb @.Siva @Kr3dka @Dani3L0 @Lepik.ogf @Virlaen. @Argen @Skooczny. @RFK
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ Loko* za aktualizację statusu, Dziś trochę późno wstałem, na śniadanko @Huzzi polecił zrobić mi rytuał paprykowy a w
Dziś trochę późno wstałem, na śniadanko @Huzzipolecił zrobić mi rytuał paprykowy a więc go zrobiłem
Na start papryczka z sosem beszamelowy a następnie marcheweczka z jajeczkiem i ketchupem i truskaweczki
Na dobitke jabłko z ketchupem.
I coś na słodko czyli batonik @bonit.
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ DawidRzeznik za aktualizację statusu, https://imgur.com/a/IRDOhdG @pepsiak01 @Maras. @Marcysia @bonit.
https://imgur.com/a/IRDOhdG @pepsiak01 @Maras. @Marcysia @bonit.
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ .santiago. za aktualizację statusu, Wniosek o przyjęcie do frakcji SAPD. Wnoszę o przyjęcie do frakcji SAPD. ~~ .santiago
Wniosek o przyjęcie do frakcji SAPD.
Wnoszę o przyjęcie do frakcji SAPD.
~~ .santiago.
-
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ Pavi za aktualizację statusu, 5k godzin 100k LP Oszalałem.
5k godzin
100k LP
Oszalałem.
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla Nugetss za aktualizację statusu, ładnie ci w zielonym bonit
ładnie ci w zielonym bonit
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla Prohomik za aktualizację statusu, Gratulacje i powodzenia! @bonit. @Skipper* @borufka. @LoliCaretaker
Gratulacje i powodzenia!
@bonit. @Skipper* @borufka. @LoliCaretaker
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla santi. za aktualizację statusu, boże gratulacje, przywracasz wiarę w ten serwer gng
boże gratulacje, przywracasz wiarę w ten serwer gng
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ TeKMistrz za aktualizację statusu, Gratulacje ogórki Wy nasze! @blaki @mxlk @MoE @Mibawek @Skipper* @Sebastos. @juzekxd1
Gratulacje ogórki Wy nasze!
@blaki
@mxlk
@MoE
@Mibawek
@Skipper*
@Sebastos.
@juzekxd1337
@LoliCaretaker
@Bartekfal
@robi77
@borufka.
@F4LL3S
@bonit.
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ Argen za aktualizację statusu, W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobser
W związku z zaistniałą sytuacją, w której brałem czynny udział, co można było zaobserwować na jednym z filmów na platformie YouTube - chciałbym się do całości jasno i klarownie ustosunkować.
Działania widoczne na nagraniach w naszym odczuciu były tylko i wyłącznie niewinną "zabawą", która miała miejsce o późnej godzinie na serwerze. Żadna z osób, która wystąpiła w tym filmie nie miała jakichkolwiek złych zamiarów, nie chcieliśmy w żaden sposób utrudnić nikomu rozgrywki czy negatywnie wpłynąć na czyjąkolwiek lub jakąkolwiek opinię związaną z 4Life.
Wszystko miało miejsce z dala od graczy, pilnowaliśmy się jak tylko mogliśmy, aby przypadkiem nasza "zabawa" nie zaszkodziła komuś spoza naszego grona. W czasie "zabawy" przebywaliśmy razem na kanale Mumble, nikt z osób biorących w niej udział nie wyrażał sprzeciwu wobec naszych działań - gdyby tak było, natychmiastowo byśmy zaprzestali.
Nasze zachowanie nie upoważnia żadnego z graczy do łamania czy naginania zasad regulaminu.
Od początku zdawałem sobie sprawę z możliwości otrzymania jakichkolwiek konsekwencji, co też obecnie ma miejsce. Dodatkowo zdaję sobie sprawę z prowadzenia pojazdu frakcyjnego bez odpowiednich do tego uprawnień, co było nadużyciem rangi.
Wszelkie kary przyjmuję na "klatę" i nie zamierzam ich podważać, wbrew temu co niektórzy mogą sądzić - ale tak, potrafię przyznać się do błędu, co też teraz robię.
Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby takie lub podobne sytuacje nie miały więcej miejsca oraz nadal będziemy godnie reprezentować ekipę serwera.
Przepraszam.
-
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla Kendall. za aktualizację statusu, oddajcie normalne banshee a nie jakas podrobke viperowska
oddajcie normalne banshee a nie jakas podrobke viperowska
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ IwanMaster za aktualizację statusu, Nowy secik wleciał, zapraszam do odsłuchania
Nowy secik wleciał, zapraszam do odsłuchania
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla opszt za aktualizację statusu, Trzy virgo by: @prvsik*free.mati2224
Trzy virgo by: @prvsik*free.mati2224
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ s1zu za aktualizację statusu, powrót, zapraszam
powrót, zapraszam
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla ✮ Qubixo za aktualizację statusu, Nisko i szeroko
Nisko i szeroko
-
-
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla AbduL^ za aktualizację statusu, Czyżby to już 21 latkuf?
Czyżby to już 21 latkuf?
-
✮ bonit. otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla TwerkingMaster za aktualizację statusu, Wszystko co dobre, szybko się kończy.
Wszystko co dobre, szybko się kończy.
-
✮ bonit. otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
-
✮ bonit. otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
pdw hałbica, nie wiedzą co tracą
-
✮ bonit. przyznał(a) reputację dla Kumi za aktualizację statusu, Dzięki za wszystko przyjacielu. Dzięki, że mnie nauczyłeś jak być szkoleniowcem, a na
Dzięki za wszystko przyjacielu. Dzięki, że mnie nauczyłeś jak być szkoleniowcem, a następnie egzaminatorem. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy na mumble lub na discordzie.