Skocz do zawartości

bonit.

Gracz
  • Postów

    234
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bonit.

  1. Login z serwera: BoNiT Ilość LP: 92479 PID: 151540 Chcę zostać członkiem organizacji (niepotrzebne skreślić): TAK / NIE
  2. bonit.

    .

    picek 2kid 150k
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. lisu' [847]: cw - Reszty szukać nie będę.
  5. Witam, Detective I bonit. Prowokowałeś pościg wyprzedzając mnie w Los Santos, ignorowałem Cię wielokrotnie. W końcu zostałeś zatrzymany do kontroli, postanowiłeś odjechać więc otrzymałeś stosowny wpis do MDT - nie mam obowiązku Cię gonić. Odnosząc się do wiadomości - nie była ani obraźliwa, ani nie na miejscu. Wielokrotnie pisałeś do mnie "Ale z ciebie cwaniak", "cw", więc taką dostałeś odpowiedź. Myślałem, że mamy trochę dystansu w grze, co nie? Z mojej strony to wszystko, czekam na odpowiedź Executive Staff.
  6. dzieńdobra, S2 bonit. Opis sytuacji delikatnie mija się z prawdą więc pozwolę sobie przytoczyć jak to było. Po odbiciu radiowozu z DM spotkaliśmy się na przy wieżyczce, postanowiłeś oddać w moją stronę parę strzałów, zostałeś powalony i wyniesiony z DM'a. Nie widzę ze swojej strony żadnego błędu i czekam na werdykt sędziowski.
  7. Składam propozycje za oba domki w wysokości 100k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin