Skocz do zawartości

Qeksy

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qeksy

  1. Jester 1.6 zderzak tył, 2klucze, licznik niebieski, fele, spoiler, wydechy Dam ci go za 160k
  2. Qeksy

    /Wymienie Jester 1.6

    Za mało mam lepsze offki
  3. Model: Jester ID: 44618 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3.6k Dodatki: spoiler (1158), felgi (1097), wydech (1066), tylny zderzak (1161), podświetlenie licznika (niebieski) 2 klucze Cena: 165k do nego Coś od siebie: Kozak pojazd przyjemny w prowadzeniu. SS’y: https://imgur.com/a/O8kXa25 https://imgur.com/a/4qQ56t1 https://imgur.com/a/l3YImr4
  4. Jester 1.6 sppoiler 150k i bierz narazie mnie nie bedzie bo jade do lekarza ale jak cos to kupisz pozniej
  5. Qeksy

    Kupie Jestera

    Biore rezerwacje na jestera jak mozna i jak wbije ja i ty to odrazu kupuje ale fele i spoiler
  6. Qeksy

    LOCK

    Kiedy bedziesz na 4life to kupie jestera
  7. Qeksy

    LOCK

    Demontuj up1 i biorę za 140 z felami i spoilerem.
  8. Qeksy

    Kupie Jestera

    139k z felami i spoilerem
  9. Qeksy

    Kupie Jestera

    ok wezmę za 139k
  10. Qeksy

    Kupie Jestera

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.6 zapewne Przebieg pojazdu: obojętnie jaki Dodatki: obojętne Cena: 140k Coś od siebie: Kupie Jestera w rozsądnej cenie. Czekam na oferty.
  11. Qeksy

    Buffalo 1.2

    Model: Buffalo ID: 31743 Pojemność silnika: 1.2 Przebieg pojazdu: 97k Dodatki: Up1, Ogranicznik, Fele(1079), Ranty(niebieskie), Licznik(nebieski).Cena: 120k Do Sporego Nego!!! Coś od siebie: Bardzo fajny pojazd ma ładny dźwięk a z up1 śmiga 180km/h. SS’y: https://imgur.com/a/9X0PsFz https://imgur.com/a/gHp75JP https://imgur.com/a/jSRutRM https://imgur.com/a/dmV0QDG
  12. Qeksy

    Perek Sedan @LOCK

    Model: Perennnial Sedan Pojemność silnika: 1.6 min Przebieg pojazdu: Obojętny Cena: Jakaś tam. Dodatki: Jakieś tam. Coś od siebie: Pisz to napewno się dogadamy :).
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Napisałem na cb skargę bo ztaranowałeś mnie, jezdziłeś pod prąd i nie zapłaciłeś za szkody

  15. Nebula 2.0 fele offroad 162 v-max
  16. Qeksy

    Jester 1.6

    Czy była by możliwość wymiany za Nebule 2.0 fele offroad i 35k doplata czy tyljo gotówka?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin