Skocz do zawartości

czyzu*

Gracz
  • Postów

    49
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez czyzu*

  1. Model: Savanna Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1030 km Usterki: nic z tych rzeczy. Cena: Kup Teraz: 115,000 Pln. ID: 2034 Kolor: złoty. Tuning: Hydraulika, stereo, cb, progi, felgi, wydechy Kolor swiateł: zgodne z prawem. SS'y: Brak. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: czyzu
  2. czyzu*

    Odchodzę //Veq..!

    3maj się ziom!
  3. Za Full-tune jestera trzeba zaplacic 40k, mam warsztat to wiem. ) A on w salonie na samych felach za 115k
  4. czyzu*

    Odchodzę

    3maj się! Juz cię od dawna nie widać na serwerze :/ wróc szybko!!!
  5. czyzu*

    Konkurs!!!!!

    @edit Linki nie mogą być :/ wstawię pozniej.
  6. czyzu*

    konukrs !!

    Biorę udział 7
  7. Ta rejka "MARTYNKA" zachecila mnie do licytowania, a wiec 55000.69
  8. czyzu*

    Koniec tego dobrego

    Żegnaj! Wróć szybko! :c
  9. Fulltune? Ma bajery? ogr cb itp.
  10. No niezle buff 1.6 za 140 k uranus ładny ale wolny :c
  11. Banshee własnie sprzedałem, więc tak nie bardzo a jesli chodzi o ceny to jak będziecie wiedzieć ile chcecie za swoje auta to piszcie
  12. Myślałem bardziej o samochodach
  13. czyzu*

    Duplikat Lock

    Ten @close bo wyslalem 2 przez przypadek offy piszcie w 2 temacie.
  14. czyzu*

    Duplikat Lock

    Model: offy tylko nie jakies manany itp. Pojemność silnika: Obojetne. Przebieg: Nie duży. Stan techniczny pojazdu: Żeby jezdził, to sie liczy. Cena: 250k -/+ Tuning: dobrze jakby był Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami Podpisał Czyzu
  15. Model: offy tylko nie jakies manany itp. Pojemność silnika: Obojetne. Przebieg: Nie duży. Stan techniczny pojazdu: Żeby jezdził, to sie liczy. Cena: 250k -/+ Tuning: dobrze jakby był Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami Podpisał Czyzu
  16. czyzu*

    [ZAKOŃCZONY]Konkurs!

    Jest i moje Mam dwa jakbyś nie uznał tego, że dym jest kolorowy. http://imgur.com/3Bg5HZY A tu drugie http://imgur.com/jnTHbx2
  17. czyzu*

    @LOCK

    Nieaktualne
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin