Skocz do zawartości

PatrygPL

Gracz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PatrygPL

  1. PatrygPL

    Kupie cs go

    Kupię konto steam z cs go.
  2. -Nick: PatrygPL -Dlaczego konto mam dać Tobie: Ponieważ, nie chcę abyś tracił hajsy na nowe klawiatury itp. A tak poważnie to chciałbym zagrać w tą grę dużo moich kumpli w to gra i z chęcią bym pograł z nimi. Byłbym bardzo zadowolony i wdzięczny jeżeli dostałbym to konto. Lubię grać w różne gry, w tą nie miałem jeszcze okazji a chciałbym mega zagrać w tą gierkę i nie tak,że po 2 dniach mi się znudzi tylko być coraz lepszym i naprawdę grać w tą grę. Mam nadzieję,że wygram byłbym wdzięczny. Cześć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin