Skocz do zawartości

SzaKulaS

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SzaKulaS

  1. SzaKulaS

    [Konkurs] Stanier 1.6

    Podoba mi się ten wóz bo to musclecar, a ja kocham musclecary a zwłaszcza klasyki.
  2. SzaKulaS

    Konkurs 70 000 PLN!

    Piękny konkurs, nie liczę że wygram, ale może będzie szansa, ważne że biorę udział, kozak jesteś, szanuję takich ludzi.
  3. SzaKulaS

    Konkurs o 10 000 PLN

    Przepiękny konkurs chętnie wezmę udział, pewnie przegram, ale kozak za to jesteś
  4. SzaKulaS

    Sprzedam dom

    Nazwa nieruchomości: dom ID nieruchomości: 634 Cena za dobę: 180 PLN Lokalizacja: ls, na ss'ie pokazałem Cena: oferty SS’y: http://imgur.com/a/RwoobTJ Coś od siebie: fajny domek
  5. Nazwa nieruchomości: garaż ID nieruchomości: 803 Cena za dobę: 240 PLN Lokalizacja: lv, obok przechowywali Cena: oferty SS’y: http://imgur.com/a/plzPP0Q Coś od siebie: sporo jest w nim miejsca, fajna lokalizacja, bo obok przecho
  6. SzaKulaS

    Kupię zr 350 1.8

    Model: <zr 350> Pojemność silnika: < 1800cm3> Przebieg: <byle jaki> Cena: <oferty> Dodatki: up1, up2, up3, lampy, licznik Coś od siebie: spodobała mi się ta mazda
  7. Dobra przedłużam licytacje do jutra włącznie
  8. ID pojazdu: 15452 Model: Landstalker (400) Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg: 521,7km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: felgi (1085), wydech (1019), moduł UP1 Cena: licytacja od 60k do jutra włącznie Coś od siebie: fajny SUV, vmax 175
  9. Jeżeli do jutra włącznie nie będzie wyższej oferty to auto jest twoje
  10. Start jak start, lećmy dalej
  11. Nie dzięki, mi kasa potrzebna
  12. ID pojazdu: 56075 Model: Buffalo (402) Pojemność silnika: 1800cm3 Przebieg: 3159,6km Typ silnika: Benzynowy Modyfikacje pojazdu: felgi (1074), moduł UP1, tablica rejestracyjna ( Lukasz), niestandardowe lampy (czerwone ), podświetlenie licznika (czerwnone ), butla LPG 50dm3 Cena: licytacja od 300k do jutra włącznie Coś od siebie: fajne auto, fajnie śmiga
  13. SzaKulaS

    Konkurs o 10k!

    Witaj Kosciastyy gorąco cię pozdrawiam! Fajnie że robisz konkurs, chętnie wezmę udział w nim. Nie liczę na to że uda mi się wygrać, ale i tak cię zaobserwuje i dam serduszko. ;-)
  14. SzaKulaS

    Wielkanoc

    Dzięki!!! I Nawzajem!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin