Cześć. Mam na imię Łukasz mam 14 lat i od wczoraj gram na serwerze. Póki co idzie mi nie najgrozej, 500$ już wpadło na magazynierze, ale dobrze by było jakby ktoś mi na ts, lub w grze troche podpowiedział co, gdzie, i jak.
Może więcej o mnie. Interesuję się piłką nożna, motoryzacją jak i mechaniką. Nie zachowuje się jak ,,Typowy gimbus" jestem zwykłym człowiekiem, tylko że mam jeszcze ten głos jeszcze przed mutacją, więc nie ma przymusu rozmawiania ze mną bo nie raz się słyszałem i wiem jak to jest.
Tak że mam nadzieję że będę się rozwijał coraz lepiej, i że szybko nawiąże znajomości c: