Skocz do zawartości

Wojtek.ogf

Gracz
  • Postów

    75
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Wojtek.ogf

  1. KONKURS JUZ SIE SKONCZYL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. @PomrukOdbytu Masz czas do 12 by się do mnie zglosić , jezeli sie nie zglosisz. Konkurs przepada.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Wojtek.ogf

      Wojtek.ogf

      znaczy chodzi o to ze jezeli by sie nie zglosil by ktos inny otrzymal :P 

    3. shvky

      shvky

      @Wojt1k ale nie mozesz tak zrobic xd

    4. lcarix

      lcarix

      Może, w przypadku kiedy osoba która wygrała otrzymała perm bana :D

    5. shvky
    6. Wojtek.ogf
  3. KONKURS JUŻ SKONCZONY WYNIKI SĄ NA MOIM PROFILU !
  4. DOBRZE MAMY WYNIKI KONKURSU O 5 TYSIĘCY PLN !\

     

    Z waszych wszystkich komentarzy strona random.org wylosowała liczbę 17 czyli komentarz gracza

    @PomrukOdbytu

     

    Po nagrodze możesz zgłosić się o godzinie 11;30 lub jeżeli będę chciał dam Ci wcześniej !

     

    Dziękuje za udział do następnego konkursu.

     

    ZDJĘCIE BY NIE BYŁO ,ŻE OSZUKUJĘ !

     

     

    DD.png

    1. ELDOKSON
    2. PomrukOdbytu

      PomrukOdbytu

      Kuuuurła, pozdrawiam wszystkich, napitolę się za to jak księciunio

  5. WYNIKI POJAWIĄ SIĘ O GODZINIE 11;10 LUB WCZEŚNIEJ JEŚLI SIĘ UDA !
  6. DOBRA JESZCZE 2 KOMENTARZE , I WYNIKI !
  7. Bardzo was przepraszam lecz konkurs sie nie odbedzie.... Lecz za tydzien , postanowilem zrobic konkurs o 35k ktory odbedzie sie \ @Zebra Zamknij
  8. Wojtek.ogf

    [KONKURS] 5000 PLN

    Cześć z okazji tego ,że są święta postanowiłem zrobić konkurs o skromną kwotę 5000pln. Wyniki będą losowane przez strone random.org Co zrobić by wygrać ? -ZAOBSERWOWAĆ MÓJ PROFIL , TAM POJAWIĄ SIĘ WYNIKI -DAĆ POD POSTEM 4 LIK`E -NAPISAĆ MIŁY KOMENTARZ Wyniki konkursu pojawią się 24 lub 25 kwietnia ! ZAPRASZAM DO UDZIAŁU ZYCZĘ WYGRANEJ , ORAZ MIŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT
  9. Milutki komentarz dla fantastycznego człowieka
  10. Cześć z tej strony Wojtek. Przyszedłem z tym postem dla was by złożyć wam życzenia świąteczne. Życzę wam zdrowych i pogodnych Świąt Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. a szczerze i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie naszego życia. WSZYSTKIEGO DOBREGO W ŚWIĘTA 4LIFE !
  11. Nie mam znajomych jeszcze Jestem świeży FAJNIUTKI KOMENTARZ 3
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Model: Obojętnie Pojemność silnika: Obojętnie Przebieg pojazdu: Obojętnie Cena: Do 3 tysięcy , ponieważ jestem nowy. Dodatki: Nie potrzeba ! Coś od siebie: Jestem nowy dlatego tak tanio
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin