Skocz do zawartości

Kr3dka

Gracz
  • Postów

    164
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Kr3dka

  1. Uszanowanie, Police Officer II Kr3dka. Zostałeś obezwładniony za pomocą tasera, następnie zakuty i finalnie chciałem Cię wyprowadzić ze strefy DM. Podczas wychodzenia zostałem zabity przez innego gracza, a następnie zostałeś zabity Ty w celu uniknięcia konsekwencji. Zgodnie z regulaminem wewnętrznym frakcji zostałeś wsadzony do więzienia poprzez PID na 30 minut za ostrzał w kierunku Police Department. Pozdrawiam.
  2. Hejka! Z tej strony Reporter @Kr3dka z Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania mojej kolejnej relacji z wypadku samochodowego w Marina, Los Santos. Około godziny 17:05 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego w San Andreas wpłynęło zgłoszenie na temat wypadku w Marinie. Dyspozytor natychmiastowo zadysponował na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Creek, Las Venturas. ZRM po wstępnym rozpoznaniu na miejscu zauważył pojazd marki Elegy, który uderzył w konstrukcję mostu i zawisnął nad pasem zieleni. Po szybkiej i sprawnej akcji ratowniczej poszkodowanego udało się wyciągnąć z pojazdu i ratownicy mogli przystąpić do medycznych czynności ratunkowych. Poszkodowany po skończonych działaniach został przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Las Venturas w celu dalszej hospitalizacji. Aktualnie na miejscu działa Investigative Staff z Police Department w celu poznania przyczyny wypadku. Autoryzował: @MateuszXQ
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Witam, Police Officer I Kr3dka. W momencie, kiedy wjechałeś na strefę bezprawia, to inny gracz zabił funkcjonariusza, który wjechał za Tobą, dlatego też odbicie radiowozu stało się naszym priorytetem. Gdy już wyprowadzaliśmy radiowóz, chcieliśmy wrócić do czynności pościgowych związanych z tobą, jednak na chacie pojawił się komunikat o tym, że opuściłeś grę. Po konsultacji z supervisorem akcji zostałeś wsadzony zgodnie z taryfikatorem do więzienia poprzez PID.
  5. Uszanowanie, Police Officer I Kr3dka. Podczas gdy stałem na poboczu przeglądałem discorda frakcyjnego, gdzie w tej samej chwili inna jednostka rozpoczęła pościg, do którego postanowiłem się dołączyć. Próbując cofnąć autor nagrania stanął bulletem za mną, którego się nie spodziewałem i utrudniło mi to manewr ominięcia drugiego gracza, jednak z mojej perspektywy przejechałem pomiędzy obydwoma graczami, dlatego też nie zatrzymałem się i pojechałem dalej. Nie rozumiem jednak dlaczego stanęliście na pasie ruchu jednej z bardziej ruchliwych dróg w San Fierro, gdzie do dyspozycji mieliście chodnik, tym bardziej, że jeździliście za mną od dłuższego czasu i okazji do rzekomego zadania pytania było więcej.
  6. Uszanowanie! Z tej strony Dyrektor Naczelny @Mlonskyy, Młodszy Reporter @Kr3dka oraz Młodsza Redaktorka @dianus. Wspólnymi siłami sporządziliśmy artykuł na temat "nowej, starej" strefy DM w Los Santos, zapraszamy do przeczytania! W dniu 27 maja bieżącego roku administracja RCON około godzin popołudniowych po wielu rozmowach z graczami i przeprowadzonych ankietach zdecydowała się na przywrócenie strefy bezprawia do poprzedniej lokalizacji w Los Santos. Strefa DM, która została przeniesiona w miejsce starej bazy biznesu San Andreas Armed Forces, a dokładniej w miejsce Strefy 69 wywołała sporą kontrowersję wśród graczy. Po około roku od zmiany lokalizacji Administracja RCON dała możliwość, aby gracze mogli wyrazić swoją opinię, która miała dotyczyć ponownej zmiany lokalizacji. Działo się to na serwerze Discord, do którego mają dostęp gracze z 500-godzinnym stażem na serwerze (aby uzyskać dostęp, należy wpisać komendę /dev_discord na serwerze). Dyskusje na temat warunków powrotu rozpoczęły się w marcu bieżącego roku. Jednym z warunków powrotu strefy do Los Santos, był brak komendy /tpdm - umożliwiała ona przeteleportowanie się obok wejścia na strefę. Starzy gracze, nie byli z tego zadowoleni. Po dwóch miesiącach dyskusji na przeznaczonym do tego kanale strefa bezprawia została ponownie umieszczona w Los Santos, lecz jej wielkość oraz system działania zostały zmienione. Rozmiar został zmniejszony, natomiast system działania został podobny jak w Strefie znajdującej się w Bone County. Gracz, który dokonał serii trzech zabójstw, otrzymuje bandaż, który można użyć pod przyciskiem X, dzięki niemu odzyskuje się zdrowie. Na samej strefie zostało umieszczonych wiele miejsc, gdzie możemy się odrodzić. Opuszczenie strefy pozostało tak samo, jak przed przeniesieniem, możemy po prostu wyjść, bądź wpisać komendę /ewakuacja - w ciągu 10 sekund lub śmierci zostaniemy ewakuowani z DM. Poza samą strefą zmienił się też sklep z bronią. Został on przeniesiony z okolic miasteczka Fort Carson do dzielnicy Willowfield w Los Santos. Poza samą zmianą lokacji została dodana szafka, w której możemy schować broń, której nie chcemy mieć w wyborze podczas pobytu na strefie (oprócz Deagle'a). Spośród 10 przepytanych osób wyniki prezentują się następująco: Na pierwsze pytanie 60% ankietowanych odpowiedziało "tak", reszta przepytanych graczy zaprzeczyła. Na drugie pytanie wyniki prezentują się podobnie, gdyż 60% osób odpowiedziało, że strefa w Los Santos jest lepsza, a reszta tj. 40% stwierdziła, że strefa bezprawia, która znajdowała się w Restricted Area, była lepsza. Poza ankietą udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z funkcjonariuszy frakcji San Andreas Police Department, aczkolwiek chciał on pozostać anonimowy, więc wywiad zostanie przedstawiony z cenzurą. M - Mlonskyy F - Funkcjonariusz M: Cześć, Mlonskyy z Redakcji 4Life News. Mógłbym zadać kilka pytań? F: Uszanowanie, pytaj śmiało M: Co Pan funkcjonariusz uważa na temat ponownego wprowadzenia strefy bezprawia do miasta Los Santos? F: No co tu myśleć, ogólnie od czasu przeniesienia strefy bezprawia na Ganton LS drastycznie zwiększyła się ilość pościgów, które prowadzą prosto na nią, nie wspominając o niebezpieczeństwie dla funkcjonariuszy PD. M: Czy Pana zdaniem zmiana była konieczna? F: Jeśli mam być szczery to na pewno odświeżyło to ilość graczy panujących na strefie, również jest więcej roboty dla nas, więc myślę, że przeniesienie tej strefy było dobrym ruchem. M: Uważa Pan, że przeniesienie strefy, doprowadzi do większej ilości osób z kartoteką PD? F: Myślę, że na pewno więcej osób skończy z kartoteką przez liczne ostrzały w stronę PD na DM. M: Dzięki, to wszystko. F: Dzięki również. Pozdrawiam.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @pepsiak01 @kjex.nps @Pavi 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Mefju4 @PolakoVskY* @K4fulsky* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @Linshi @kondziolek 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Wonder. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @Grzengol @LuKi16 @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @kondziolek @DawiSS* 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @TeKMistrz @.Mich4U 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @TeKMistrz @kondu32 @Mefju4 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @SpeedPower @Mlonskyy 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Underground 14. Najbogatszy Gracz: - 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  9. Witajcie! Z tej strony Młodszy Reporter @Kr3dka oraz Dyrektor Naczelny @Mlonskyy z Redakcji 4Life News, Zapraszamy do przeczytania naszej kolejnej relacji! Dziewiątego maja, późnym wieczorem, około godziny 21:00 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił telefon z prośbą o wysłanie zastępów straży pożarnej, ponieważ niedaleko The Farm i Beacon Hill zajęła się ogniem stodoła razem z balotami siana. Dyspozytor natychmiastowo wysłał na miejsce zastęp 401[SA]25 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 w Los Santos. Strażacy po dotarciu na miejsce podali rozpoznanie dyspozytorowi i natychmiastowo przystąpili do działań. Po parunastu minutach ciężkiej walki z ogniem stodołę razem z balotami udało się ugasić. Aktualnie na miejscu pracuje Investigative Staff razem z prokuratorem w celu poznania przyczyny pożaru. Udało nam się przeprowadzić wywiad z Aspirantem @wojtiTM z San Andreas Fire Department. Zapraszamy do przeczytania! M - Mlonskyy w - wojtiTM M - Cześć, Dyrektor Naczelny Mlonskyy, Redakcja 4Life News, mógłbym zająć chwilę? w - Uszanowanie, Aspirant wojtiTM, z San Andreas Fire Deparment. Jasne, nie ma problemu. M - Z czego pożarem mieliście do czynienia? w - Spotkaliśmy się tutaj z pożarem balotów siana oraz niewielkiej stodoły na siano, oraz zboże. M - Okej, wiecie może co było przyczyną pożaru? w - Nie jesteśmy w stanie dokładnie określić przyczyny, lecz pewnie podpalacze. Szykuje się ich pora, przesiadywanie w takich miejscach oraz używanie ognia w ich pobliżu i tak to się niestety kończy. M - Okej, dziękuję za udzielenie wywiadu. Miłej służby! w - Również dziękuje, szerokiej drogi.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Witamy wszystkich naszych czytelników! Z tej strony Dyrektor Naczelny @Mlonskyy oraz Młodszy Reporter @Kr3dka z Redakcji 4Life News. Chcielibyśmy was zaprosić do przeczytania naszego wspólnego artykułu z ostatniego ataku na serwer, który się odbył dzisiaj. W dniu 9 maja, w godzinach popołudniowych, około godziny 15:00 społeczność graczy na serwerze MTA 4Life doświadczyła kolejnego ataku na serwer. Według informacji właściciela serwera, jakim jest ZbyK.gg. włamywacz znalazł lukę w skrypcie, aby następnie ją wykorzystać i przeprowadzić dość śmieszną, choć dla niektórych graczy drażniącą operację. Włamywacz, który pozostał anonimowy, użył swoich umiejętności poprzez wykorzystanie istniejącej luki w skryptach, intruz zdołał przeteleportować wszystkich graczy do jednego miejsca, którym był Ośrodek Szkolenia Kierowców w Doherty, San Fierro. Ta nagła zmiana lokalizacji dla wszystkich graczy była zaskakująca i nieoczekiwana. Przeniesienie do takiego miejsca wszystkich graczy w jednym momencie mogło spowodować dezorientację i chaos wśród graczy. Jednak to nie koniec historii. Jakby tego było mało, anonimowy haker ustawił punkt respawnu graczy w tym właśnie miejscu. Oznacza to, że gracze spadali na sam dół, finalnie uderzali bardzo mocno w ziemię i ginęli, a następnie ponownie zostawali automatycznie przenoszeni z powrotem do tego samego miejsca, aby znowu spaść na sam dół, co prowadziło do powtarzającej się i niekończącej się pętli. Reakcja społeczności serwera była natychmiastowa i głośna. Spora ilość graczy, którzy padli ofiarą tego ataku, dawali znać o swoim oburzeniu na zwykłym chacie, jak i na chacie dla użytkowników posiadających premium+, oraz na reportach do samej administracji serwera, domagając się natychmiastowej interwencji. Dzięki szybkiej reakcji odpowiednich osób luka została usunięta, a gracze mogli wrócić do swoich przyjemności i obowiązków na serwerze. Po paru godzinach od całej sytuacji razem z moim współpracownikiem @Mlonskyy przeprowadziliśmy parę wywiadów z graczami, aby zapytać się ich, co sądzą o tym incydencie, a także sondę publiczną wśród graczy serwera. K - Kr3dka z - @zaju K - Co robiłeś na serwerze w tamtym momencie? z - Jechałem na kopalnię, aby pokopać trochę węgla. K - Jaka była Twoja reakcja, na przeteleportowanie wszystkich graczy w jedno miejsce? z - Tak się zdenerwowałem, że aż musiałem nowy monitor przynieść. Ten zbuku nic nie robi, zwolniłbym go, ale nic na to nie poradzę. Zbuku, zamiast serwer, robić to krew w nim młoda płynie. M - Mlonskyy K - Kr3dka T - @TeKMistrz C - @Cyrkvs M - Co robiliście na serwerze w tamtym momencie? T - Jechałem na lotnisko w Las Venturas, było zapotrzebowanie na jednostce medycznej w Los Santos. Poważny przypadek kardiologiczny wymagający natychmiastowej reakcji. C - W tamtym czasie, przebywałem na służbie, czekając na zgłoszenia. K - Jaka była Wasza reakcja, na przeteleportowanie wszystkich graczy w jedno miejsce? T - Szok, wystraszyłem się, że hej! C - Myślałem, że to koniec mojej gry na serwerze. Strasznie się wystraszyłem. M - Co sądzicie o całej sytuacji, może się jeszcze powtórzyć? T - Nie wiem! Może się zdarzyć, nigdy nie wiadomo co się dzieje. C - Myślę, że mogą, lecz nie wiadomo jak to jest z tymi "hakerami". Chcą po prostu się dowartościować. Nie lubię takich ludzi. Reszta wywiadów z graczami w spoilerze. Zapytaliśmy 20 osób czy byli w tamtym momencie na serwerze. Wyniki procentowe są następujące: 55% graczy nie było w tym momencie na serwerze, 45% graczy było w tym momencie na serwerze, 20% graczy pełniło służbę na serwerze jako jedna z frakcji, 10% graczy pracowało w pracach dorywczych, 10% graczy załatwiało swoje sprawy. Dziękujemy za przeczytanie naszego wspólnego artykułu. Mamy nadzieję, że podobał się on Wam i zachęcamy do czytania kolejnych.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Witajcie! Z tej strony Młodszy Reporter @Kr3dka oraz Młodszy Reporter @Hexylo* z Redakcji 4Life News, Zapraszamy do przeczytania naszej kolejnej relacji! Jeden z obywateli stanu San Andreas zapamięta dzień 6 maja 2024 roku do końca życia. Tego dnia około godziny 22:40 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zadzwonił telefon, w którym można było usłyszeć męski głos błagający o pomoc. Mężczyzna uczestniczył w wypadku samochodowym, wracając z pracy do domu, stracił panowanie nad pojazdem marki ZR-350 i uderzył w drzewo, które rosło przy poboczu. Po zgłoszonym wypadku operator z Centrum Powiadamiania Ratunkowego wysłał zgłoszenia do poszczególnych służb. Dyspozytor z San Andreas Fire Department wysłał na miejsce zastęp 402[SA]21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 2 w San Fierro, oraz 401[SA]21 z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1 w Los Santos. Po dojeździe na miejsce zastępy potwierdziły, że zdarzenie jest prawdziwe i poprosiły o wsparcie jednostek patrolowych z San Andreas Police Department oraz batalionu medycznego z San Andreas Armed Forces. Gdy poszkodowanego wyciągnięto z pojazdu za pomocą specjalistycznego sprzętu ratownictwa technicznego, natychmiast przystąpiono do medycznych czynności ratunkowych. Ze wstępnych badań okazało się, że poszkodowany miał uraz kręgosłupa, udar oraz rozcięty łuk brwiowy. Po udanych działaniach poszkodowany został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Las Venturas. Wypadek ten, który dotknął społeczność Palomino Creek i okoliczne obszary, jest bolesnym przypomnieniem o pilnej potrzebie bezpiecznego użytkowania dróg oraz ostrożności podczas podróży. Podczas gdy szczegóły tego tragicznego zdarzenia nadal są wyjaśniane, apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów drogowych i zachowanie szczególnej uwagi na drogach. Udało nam się przeprowadzić wywiad z Ogniomistrzem @zyrafa z San Andreas Fire Department. Zapraszamy do przeczytania! H - Hexylo* z - @zyrafa H - Dzień dobry, Młodszy Reporter Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś udzielić mi krótkiego wywiadu odnośnie zdarzenia, jakie miało miejsce na autostradzie Red County? z - Witam, Ogniomistrz zyrafa z San Andreas Fire Department, chętnie udzielę wywiadu z wypadku, który się tutaj wydarzył. H - Świetnie! Zatem na początek, kiedy otrzymaliście zgłoszenie, jakiej ono było treści i jakie zastępy zadysponowaliście na miejsce? z - Zgłoszenie otrzymaliśmy 06.05 o godzinie 22:40, treść zgłoszenia była wypowiadana przez poszkodowanego, pokrótce przedstawił nam sytuację, zadysponowane zostały 2 zastępy 401-21 z JRG2 oraz 402-21 z JRG2. H - W jakim stanie aktualnie znajduje się poszkodowany? z - Poszkodowany nie mógł się ruszać, miał szeroko rozcięty łuk brwiowy oraz miał udar. H - Wiadomo co było przyczyną stracenia panowania nad kierownicą? z - Poszkodowany uruchomił instalację NOS i stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w drzewo. H - Co zastaliście na miejscu i jakie kroki podjęliście po przybyciu? z - Na miejscu zastaliśmy pojazd wbity w drzewo, na początku zalaliśmy komorę silnika, z której wydobywał się czarny dym oraz wszystkie wycieki obok, następnym krokiem było zakręcenie butli NOS, która dalej była odkręcona i wylatywał z niej gaz. Następnie zrobiliśmy dostęp do poszkodowanego, aby podjąć przy nim działania ratownicze, po wstępnym opatrzeniu poszkodowanego zajęliśmy się wydostaniem go z pojazdu oraz przekazaniu poszkodowanego batalionowi medycznemu. H - Super, dziękuje bardzo za wywiad, życzę miłego dnia! z - Dziękuje, że mogłem udzielić panu wywiadu oraz również życzę miłego dnia. Autoryzował: @Mlonskyy
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Witajcie drodzy czytelnicy w kolejnym wydaniu Aktualności z Serwera w wykonaniu Redakcji 4Life News. Mamy nadzieję, że dzisiejsze wydanie przypadnie Wam do gustu oraz będziecie wyczekiwać naszych następnych publikacji. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego wydania Aktualności z Serwera! Aktualności z frakcji Dnia 30 kwietnia pojawiły się wyniki do Transport of San Andreas. Nowym Adeptom życzymy udanej nauki i zdanych egzaminów końcowych! Pierwszego maja rekrutacja do San Andreas Medical Department została otwarta. Rekrutacja do San Andreas Medical Department - Maj'24 Aktualności z biznesu Dnia 28 kwietnia pojawiły się wyniki do Redakcji 4Life News. Dnia 29 kwietnia rekrutacja do serwerowego radia 4Music została otwarta. Dnia 1 maja została otwarta rekrutacja do zarządu biznesu Buildings4you. Rekrutacja do Zarządu Biznesu Buildings4You! Dnia 4 maja pojawiły się wyniki do radia 4Music. Wyniki Rekrutacji do Szkółki Radiowej - Maj 2024 Dziękujemy za przeczytanie kolejnego wydania Aktualności z Serwera od Redakcji 4Life News. Zapraszamy do śledzenia kolejnych Aktualności z Serwera!
  16. Hej! Z tej strony Młodszy Reporter @Kr3dka z Redakcji 4Life News, zapraszam do przeczytania mojej kolejnej relacji! Dnia 02.05.2024 około godziny 23:00 ADAM-86 z San Andreas Police Department rozpoczęła pościg za czerwoną Mananą, który niestety był tragiczny w skutkach. W pościgu brały udział 4 radiowozy Police Department. Po wjeździe na most łączący Mullholand z Richman kierowca pojazdu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w murowane bariery na moście, aby finalnie zawisnąć na krawędzi. Natychmiastowo zostały wezwane zastępy Fire Department z Jednostki Ratownicz-Gaśniczej numer 1 w San Fierro, Zespoły Ratownictwa Medycznego ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Las Venturas oraz Batalion Medyczny z San Andreas Armed Forces. Z relacji funkcjonariuszy Police Department pojazd zsunął się z mostu z powodu gwałtownych ruchów w pojeździe i spadł na dół na drogę dojazdową do Dillimore z Los Santos. Po wstępnym rozpoznaniu funkcjonariusze Fire Department przystąpili do działań i przy pomocy narzędzi do ratownictwa technicznego wyciągnęli zakleszczonego w pojeździe kierowcę, aby następnie przekazać go w ręce San Andreas Medical Department. Aktualnie na miejscu pracuje Investigate Staff oraz prokurator. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Sergeantem II @Lumbago z San Andreas Police Department. Zapraszam do przeczytania! K - Kr3dka L - Lumbago K - Hej, Młodszy Reporter Kr3dka z Redakcji 4Life News, odpowiesz na parę pytań? L - Uszanowanie, Sergeant II Lumbago, S.A. Police Department. Jasne, odpowiem na pytania. K - Według plotek prowadziliście pościg za Mananą, jak doszło do tego wypadku? L - Racja, prowadzone zostały czynności pościgowe za czerwonym pojazdem marki Manana. W pewnym momencie na moście nieopodal Mullholland doszło do uderzenia pojazdu ściganego z niewiadomych przyczyn w murowane bariery mostu. K - Na czym polegały wasze działania? L - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, ocenieniu stanu pojazdu, jak i poszkodowanych oraz wezwaniu odpowiednich służb ratunkowych. K - W jakim stanie znajdują się poszkodowani? L - Nieprzytomny pasażer trafił do szpitala z urazami, przytomny kierowca po do głębszej analizie na miejscu wypadku został przewieziony do szpitala specjalistycznego w Creek Las Venturas. K - To na tyle, dziękuje za wywiad! L - Nie ma sprawy, miłego dnia. Autoryzował: @Mlonskyy
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Maras. @pepsiak01 @Pavi 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Mefju4 @Fepher @Virlaen. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @kondziolek @Linshi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Argen @Wonder. @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @Grzengol @XQward @Bilu.sus 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Pamefloxe @Linshi 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @TeKMistrz @.Mich4U @Mefju4 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life News 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @Hexylo* @MateuszXQ @im8yearsold 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: - 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Mlonskyy 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Underground 14. Najbogatszy Gracz: @PerkuleZ. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Pap4koZ 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: lawety
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin