Witam
Otrzymaliśmy zgłoszenie, że dwa pojazdy wystają na drogę, jednocześnie utrudniając ruch. Przyjąłem je ja oraz @xMagisKx. MagisK pierwszy zajechał na miejsce i gracz zgłaszający poinformował go, że prawie się rozbił o wystające pojazdy.
Wspomniane przewinienie widać na moim ss: https://imgur.com/a/UVA0n3b
oraz na ss gracza @xMagisKx: https://imgur.com/a/lbya4U6