Nuudy, kiedy będzie coś nowego? Nie ma tam kogoś, kto mógłby ruszyć trochę głową? Strasznie nudne eventy fabularne. Już od kilku lat to samo, odgrzewany kotlet i to taki, który wita się z pleśnią od kilku lat. Wręczam Wam mandacik, ale musicie go opłacić walutą kreatywności.