Skocz do zawartości

KubsoneG

Gracz
  • Postów

    1 094
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubsoneG

  1. Gorączka jak zawsze w weekend musi u mnie być. Czemu nie w poniedziałek ;(

    1. DareK.
    2. KubsoneG

      KubsoneG

      Darek, za********e cnie? Kupsonek idzie jutuby oglądać.

    3. DareK.

      DareK.

      Kubs zazdroszcze ci gorączki ;>

  2. Model: Comet Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 5000km za niedługo wejdzie. Usterki: Nic z tych rzeczy, pojazd chodzi jak marzenie. Cena: Chciałbym otrzymać 130 tyś za to cudo, możliwość wymiany 1:1 lub 1:2, w zależności od ceny oferowanych mi pojazdów może wystąpić dopłata z mojej lub twojej strony. Interesują mnie motocykle, terenówki i jakieś luksusowe pojazdy. ID: 4607, 9 na serwerze. Kolor: bordowo-czarny Tuning: Alufelgi (id 1096) Kolor świateł: Biała Śnieżka. SS'y: -
  3. Masz wpie***l.. Na kebsa z tobą skarbie zawsze <3 kckc Bayo i masz wrócić.
  4. KubsoneG

    Witam znów.

    Witaj krulu złoty.
  5. KubsoneG

    Siemka :)

    Witam i życzę miłej gry.
  6. KubsoneG

    nara...

    Pa blondi ;(
  7. KubsoneG

    Elo

    Cześć.
  8. Jakąś grę do 50 PLN na mikołajki potrzebuje! Pomocyyy plz

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. ScrollPL

      ScrollPL

      A na olx (używane) to baardzo dużo gier, np. gta IV

    3. KubsoneG

      KubsoneG

      Dobra dzięki wielkie, jestem winny wam sowity event

    4. Sebek.
    5. Lorves3434

      Lorves3434

      Crash Time 5 Undercover masz

       

    6. Mistrzuu
  9. Powodzenia w życiu realnym ;C Paa <3 kckckckc
  10. KubsoneG

    Wracam

    Lel cześć lel
  11. Stare profilowe normalne życie.

  12. Może to za Windsora? :> http://mta4life.pl/index.php?/topic/7026-licytacja-flasha-full-viz-licznik-i-rejka/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin