Skocz do zawartości

KubsoneG

Gracz
  • Postów

    1 094
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubsoneG

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Takie se... Średniak wyszedł :v
  3. KubsoneG

    liczymy do 10000!

    10000 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Emmm... To znaczy 4
  4. Jak dasz 15k więcej to sellne banshee
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Zamykam, "6. Wątki bez odpowiedzi przez 5 dni będą zamykane i przenoszone do archiwum."
  7. Bartecky dobrze powiedziane. "5. Tematy, które będą istnieć 7 dni, będą zamykane, lub jeżeli projekt wejdzie na serwer to temat też zostanie zamknięty," Zamykam.
  8. Tak jak mówiłem, fajne ale: "5. Tematy, które będą istnieć 7 dni, będą zamykane, lub jeżeli projekt wejdzie na serwer to temat też zostanie zamknięty," Zamykam.
  9. KubsoneG

    Wjazd FC - GerDesigne

    "5. Tematy, które będą istnieć 7 dni, będą zamykane, lub jeżeli projekt wejdzie na serwer to temat też zostanie zamknięty," Zamykam.
  10. "5. Tematy, które będą istnieć 7 dni, będą zamykane, lub jeżeli projekt wejdzie na serwer to temat też zostanie zamknięty," Zamykam.
  11. "5. Tematy, które będą istnieć 7 dni, będą zamykane, lub jeżeli projekt wejdzie na serwer to temat też zostanie zamknięty," Zamykam.
  12. KubsoneG

    Stacja Paliwa? :)

    Brak aktywności w temacie. Zamykam.
  13. Przetarg zamykam, Wyniki rzecz jasna już znane, wygrywa @RodowitY! Gratulujemy oraz nagroda zostanie przekazana wkrótce.
  14. @UPDATE Przetarg trwa do czasu gdy wybierzemy obydwie prace
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. KubsoneG

    Witam wszystkich

    Siemaneczko, koniecznie zajrzyj do działu Poradniki, na pewno Ci pomoże w rozpoczęciu gry
  17. Logo, przyznam że najlepiej Napis + jakiś jeden dodatek (Np, rozbity samochód) Oczywiście przezroczyste tło.
  18. Witajcie drodzy Gracze, Wraz z zarządem organizacji otwieramy Przetarg na Paski oraz Logo naszej organizacji. KOLORYSTYKA LOGA: Kolorystyka jest dowolna lecz najlepiej w kolorach Zielonych. INFORMACJE DODATKOWE: Na logu ma się znajdować napis "Role Play" a pod nim "Z nami gra staje się lepsza" KOLORYSTYKA PASKÓW: Zielone tło, Napis biały. Możecie korzystać z tego szablonu INFORMACJE DODATKOWE: Pasków musi być 9. Niżej są podane rangi. Szkółka Pozorant Doświadczony Pozorant Młodszy Organizator Organizator Starszy Organizator Szkoleniowiec Zastępca Szefa Szef NAGRODY: Za najlepsze LOGO - do 10k Za najlepsze PASKI - do 30k Pozdrawiamy ~ KubsoneG, PropaGanda, Kibol*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin