A więc odchodzę 4life powodów wiele np wymienie 2:Gra mało osob serwer robi sie nudny.Chciałbym tutaj pare osob wymienic mam nadzieje ze jeszcze sie kiedys zobaczymy napewno wroce ale robie przerwe (odchodze).Chce wymienić kilka osob: //////Jak by ktoś chcial sie dowiedziec gdzie teraz gram PW
|TSA|Borrusseto-Dziekuje za przewoz mnie taxi za 3k XD
StanleyPL
KubaTGaming
Robek
xGrondzel.
Administracj zrobice cos co odgra sie na serwerze dobrze.
Blacku1337
Całe SAMD
|SAMD|Leon*
Pyzzatek105=To nie znaczy ze mi nie oddajesz 450k bo po hajs bede sie zgłaszał.
Frixo
misiek123
krapeq
xxKarolowkaxX-Snajper XD
Drosiu-CJ
TheKruzii
TwinTurbo
R@DClip
|SPSA|Ravex
Galaxy
Szender
Kasia105-Nasze odwalanie perrari
hoopak
Ox
Całe GFSA
Bandito
CzarnaKolba
Domii
Kasztan
hudy
Maddie
WaaTson
Jezeli kogos nie wypisalem piszcie przepraszam jezeli nie wypisalem wszystkich trzymajcie sie |SAMD|MaTTix.~S4
DZIEKUJE w szczegolnosci zarzadowi SAMD za danie mi szansy
**********PIOSENKA DLA WAS https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk ***********,~See you again ;(