Skocz do zawartości

Koval*

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Koval*

  1. Moze Bobcat 2.2FT oprocz nitra i upów? A co do ceny to proponuj cos
  2. Koval*

    Kupie coś do 250k

    Moze bobcat 2.2 ft bez upow i nitra
  3. Model:BOBCAT. ID:2453. Pojemność silnika:2.2cm3. Przebieg pojazdu:10035,5km Dodatki:atrapa nitro (1010), felgi (1080), tablica rejestracyjna ( HONDA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███),LPG 75,BAK 90,2X KLUCZE.Cena:Offki od 200k.Jak offka będzie przyzwoita to oddam. Coś od siebie:Idealny pojazd na zloty,lub na wystawke pod dom! Kto jak woli nadaje sie też do jezdzenia,Mało pali.Możliwa też wymiana jestem w stanie nawet doplacić! SS’y:https://imgur.com/a/HpIE2yP https://imgur.com/a/4XKo0gy
  4. Koval*

    @LOCK

    To jeszcze nie to,dalej.
  5. Koval*

    @LOCK

    Model:Sultan ID:31201 (o ile sie nie mylę) Pojemność silnika:1.800cm3 Przebieg pojazdu:— Dodatki:UP1,FELGI,SPOILERCena:325k do negocjacji. Coś od siebie:Polecam brac jak swieze buleczki!Wszystko sprawne trzymany pod kocem!Oddam po taniosci mozliwa wymiana za cos fajnego!! Pryma Sorcik auto!! SS’y:Dodam Potem.
  6. Koval*

    Kupie Sultana

    Sultan Combi 1.8 up1 fele spoiler 320k
  7. Koval*

    coś do 420k!

    Sultan combi 1.8 up1 fele spoiler 320 k
  8. Moze Sultan combi fele spoiler up1 1.8 benzynka 320 do nego
  9. Moze sultan combi 1.8 Fele spoiler UP1 320 do nego
  10. Koval*

    [KUPIE] Sultana.

    MAM 1.8 COMBI UP1 FELGI SPOILER 330k do nego
  11. Koval*

    Coś do 400k

    Sultan Combi 1.8 FELE/SPOILER/UP 1 za 310k oddam jak cos to pisz pv
  12. Moze Club 2.0 Lampy Licznik Red/Lpg 75/up1/vizu/ogranicznik i cos tam jeszcze? 285 do negocjacji.
  13. Club 2.0 Lampy/Licznik/up1/lpg 75/vizu/2x key/ogranicznik i cos tam jeszcze + twoja doplata?
  14. Koval*

    ZR-350/coś do 300k

    CLUB 2.0 lampy/licznik/lpg 75/vizu/2x key/ogranicznik/UP1 i cos jeszcze 290k do nego
  15. Koval*

    @LOCK

    Model: CLUB ID: 17363 Pojemność silnika:2.0 Przebieg pojazdu:7,100 Dodatki: wlot - maska (1004), spoiler (1050), progi (1007), felgi (1079), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (BAD ASS), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG 75dm3Cena:Offerty,jak mi sie cena spodoba albo offerta to oddam jak nie to golfik zostaje u mnie. Coś od siebie:Kozak golf 2 Lepszy niz vr6 vmax wynosi 190km/h dobre przyśpieszenie!Fajny projekt,Ludzie podziwiają Polecam brać jak świeże bułeczki.Możliwa wymiana za coś ciekawego! Rozważę każdą offertę. SS’y:https://imgur.com/a/kKShEdN https://imgur.com/a/GQKRLGR https://imgur.com/a/0K5YVBs
  16. Club 2.0 FT prócz baku i nitra?
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin