Skocz do zawartości

Vixen.

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vixen.

  1. Vixen.

    UWAGA !!!!

    Ma ktos fajne (mocne) gleby aut lub spoko podmianki . Jak tak to podsylac
  2. Sprzedam . Model: Banshee Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Okolo 4k. Usterki: Brak Cena: 235k do negocjacji. ID: 38** Kolor: Bialy z czarnym paskiem. Tuning: Fele , lpg 50 l , ogranicznik Kolor świateł: Biale. SS'y: . Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Bolek07 Sprzedam . Model: Manana Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 300km. Usterki: Nic nie puka nic nie stuka Cena: Licytacja od 7k . Minimalne przebicie 0.5k ID: 100 Kolor: Pomaranczowy. Tuning: Brak. Kolor świateł: Biale SS'y: . Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Bolek07
  3. Vixen.

    @LOCK

    Z takim przeb. sie nie oplaca za tyle /Nakładam punkty za bezsensowne wypowiadanie się, nikt nie pytał Ciebie o zdanie. //Unikalny
  4. Haribo lat 15 ranga szeryf
  5. Vixen.

    Podmianki do aut .

    Tutaj wrzucajcie podmianki
  6. Vixen.

    Kupie sultana

    Moj nick MrX
  7. Vixen.

    Kupie sultana

    Ok daj nick na servie jak cos to sie odezwe ba pw.
  8. Model: offy tylko nie jakies manany itp. Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: Nie duży. Stan techniczny pojazdu: Żeby jezdził, to sie liczy. Cena: 350k +/- Tuning: dobrze jakby był Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami MrX
  9. Vixen.

    Pojazd z niskim ID

    Manana id 100 przeb. 300km
  10. Ile jedzie ? Daje 150k
  11. Vixen.

    Kupie sultana

    Cornes jaki przeb .
  12. Sprzedam swoje i zabieram za te 350k
  13. Model: Banshee , buffalo , vincent , monbeam. Pojemność silnika: Banshee 1.6 , bufek 1.6 , vicek 1.8 , klocek 1.6 Przebieg: Banshee prawie 4k , buffalo to samo co banshee , klocek 1k. Usterki: Brak nic nie puka nic nie stuka. Cena: Wszystkie ceny do duzego nego . Banshee 235k , buffalo 80k , vicek 11k , klocek 5k. ID: Banshee 38** , buffalo 1700 , reszty nie pamietam. Kolor: Wiśniowe . Tuning: Banshee : Lpg 50l , fele , cbradio , ogranicznik . Buffalo to samo . Klocek felgi . Kolor świateł: Biale. SS'y: Auta beda wystawione na gielde w sobote rano. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: MrX
  14. 400k ? I lampki maja jakies % czy one sa na zawsze ?
  15. Vixen.

    Kupie Auto

    Mam manana id 100 przeb . 300km . Chcem 12k bo male id i przeb.
  16. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    Auta nie sprzedaje poniewaz nie ma chetnych . Chyba ze ktos chce pisac pw na forum .
  17. Vixen.

    Kupie banshee , bulleta

    Auto nabyte mozna lock
  18. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    Niestety juz nie ma tune ta manana kto daje najwiecej selam za 30 min bede na servie
  19. Vixen.

    Kupie banshee , bulleta

    Mr pompon i lampek i premium dzis o 18 bede na servie piszcie pw nick MrX
  20. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    Jeszcze nie . Bede dzis o 18 na servie to pisz nick MrX
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin