Skocz do zawartości

Vixen.

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Vixen.

  1. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    Sprzedane za 16k !!!! Kontakt ze mna na servie po nickiem MrX . Manane mozna jeszcze obejzec na gieldzie jesli szaluncio jej nie kupi. Kolor pomaranczowy.
  2. Vixen.

    Kupie banshee , bulleta

    Kupie ktores z aut ponizej pisac przeb itp
  3. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    16k po raz pierwszy
  4. Kupie domek na osiedlu sf . Kto ma na sell pisac pod spodem za ile.
  5. Kupie banshee , bulleta albo cos do 350k jak narazie . Oczywiscie 50k moge dorobic na tego bullecika Banshee skupuje do max 200k
  6. Zapraszam cie do gracza werniak11 ma sporo takich aut
  7. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    15 k po raz pierwszy
  8. Vixen.

    Kupie Banshee

    Model : Banshee Przebieg : Do 3k lekko ponad Cena : Najlepiej do 200k oczywiscie moge dorobic. Tune : Obojetnie Pisac pid spodem lub na pw na forum .
  9. http://mta4life.pl/index.php?/topic/15949-sprzedam-manana-id-100/&do=findComment&comment=118738
  10. Vixen.

    Sprzedam Banshee

    Daj ss . Jak sprzedam auta to kupuje
  11. Pisac na servie nick MrX lub pod postem
  12. Ma ktos banshee na sell ? Albo cos do 200k ? Pisac pod spodem. Przeb , id , tune.
  13. Model: Buffalo Pojemność silnika: < 1,6 cm3 >. Predkosc maksymalna 170km/h Przebieg: 3,5k Usterki: Nie ma Cena Offy pod spodem ID: 1700 Kolor: Wiśniowy Tuning: Fele (czarne) Kolor świateł: Biale SS'y: Auto wystawione na gieldzie lv. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: MrX
  14. Vixen.

    Sprzedam manana id 100

    Model: Manana Pojemność silnika: 1.6 cm3> Przebieg: Nie pamietam napisze pod spodem Usterki: Nie ma Cena: Offy pod spodem . ID: 100 Kolor: Pomaranczowy Tuning : Felgi (czarne) , full visual Kolor świateł: Biale SS'y: Mozna spotkac ja na gieldzie lv. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: MrX
  15. Lampki mają jakies % jak nie to daje 322k
  16. Ile warta manana fullvisual id 100 ?
  17. Ile warte sabre . Tune : Ogranicznik , lpg , czerwony licznik i felgi ???? Wie ktos moze ?
  18. Ile jest warte sabre : Lpg, czerwony licznik i fele ?
  19. Vixen.

    Administracja

    Jak mozesz to przepatrz chociaz moja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin