Zainteresowany jesteś grafiką
Dobrze trafiłeś mam styczność z grafiką dłuższy czas
Wykonuję pracę takie jakie
-overlay
-avatary
-banery
-plakaty
-i wiele innych
Oferuję stały kontakt ze mną
Poprawki do finalnego punktu końcowego
Znak wodny po zapłacie automatycznie usuwam
Chcesz mieć satysfakcję z nowej grafiki napisz na pv discorda podaje na dole ///
Kubuś #0856
Grafiki ich wartość to 10k
Spytacie się dlaczego tak duzo a to dlatego że ja musiałem nabyć doświadczenie ,oraz grafiki zabierają czas
Twoja grafika może być gotowa w zależności od ilości innych zamówionych
Czas wykonania 1h-1.5h większe grafiki nawet więcej
Na dole kupując grafikę stosujecie wzor
- jaki typ grafiki
-kolorystyka
-gry jakie lubisz
-i inne
Wykonałem już kilka grafik dla graczy z serwera 4life w tym z administracji !
Zapraszam
Kodzik na rabat -10% (kod -Graficzki)
https://imgur.com/gallery/lwSgIQC