Skocz do zawartości

Masterek*

Gracz
  • Postów

    32
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masterek*

  1. Masterek*

    Skup pojazdów

    Intruder sedan 1.6 Czysty
  2. Masterek*

    Grafiki wszystkie !

    Zainteresowany jesteś grafiką Dobrze trafiłeś mam styczność z grafiką dłuższy czas Wykonuję pracę takie jakie -overlay -avatary -banery -plakaty -i wiele innych Oferuję stały kontakt ze mną Poprawki do finalnego punktu końcowego Znak wodny po zapłacie automatycznie usuwam Chcesz mieć satysfakcję z nowej grafiki napisz na pv discorda podaje na dole /// Kubuś #0856 Grafiki ich wartość to 10k Spytacie się dlaczego tak duzo a to dlatego że ja musiałem nabyć doświadczenie ,oraz grafiki zabierają czas Twoja grafika może być gotowa w zależności od ilości innych zamówionych Czas wykonania 1h-1.5h większe grafiki nawet więcej Na dole kupując grafikę stosujecie wzor - jaki typ grafiki -kolorystyka -gry jakie lubisz -i inne Wykonałem już kilka grafik dla graczy z serwera 4life w tym z administracji ! Zapraszam Kodzik na rabat -10% (kod -Graficzki) https://imgur.com/gallery/lwSgIQC
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Masterek*

    Nabij sobie Repke V2.

    @DJdarkes thx wzajemnie !
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Masterek*

    Nabij sobie Repke V2.

    Chętnie przyjme repke a napewno oddam :DDD
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Ładnie się prezentuje chętnie go przyjmę :3 pozdrawiam 4life
  9. Pieniądze na początek bardzo by się przydały Pozdrawiam cejot z magazynów
  10. Masterek*

    Witam !

    Witam wszystkich Na serwerze grałem w Maju , lecz odszedłem Natomiast wracam do was z większym doświadczeniem które nabyłem na innych serwerach Może się spotkamy na drodze w 4life
  11. Nebula w dobre ręce wtrafi
  12. 4life niczym wielki zwierz zbiera hajsu po sam kres . Cztery życia tylko masz weź je w serce i je wskaż jest to pomysł bardzo duży może nikt ci nie pod kradnie dobrej chałupy . wszyscy jadą z naprzeciwka prawka lecą niczym czysta W banku saldo coraz mniejsze dał byś trochę hajsu w rękę Ta historia z 4laifa wzięta jest wedle mnie dopiero rozpoczęta Dużo praw do spełnienia masz serwer prosty i wygodny niczym w twej ręce sto złotych Zbyk bardzo wielki jest serwerowi nadał chęć wszyscy grają wyśmienicie i majątki coraz większe idą może jest to także szczęście które daje dużo więcej Pomysłów na temat 4laifa jest sporo dlatego wykorzystam je razy siedmioro Dzisiaj wena dopisuje serwer polski wciąż propsuje Gracze z Bóg wie skąd docierają i na serwerze nas miło witają Dużo graczy na sweej drodze mam z chęcią mówię co jest tu i tam Ciężka praca na tym serwerze popłaca zyskujesz tyle ile od siebie podarujesz Liczba nie czyni cię legendą lecz fajnie by zdobyć ten benkrol /// Nie krytykuj nie podskakuj siedz na du**e i przytakuj ta historia dobrze znana w twoich rękach omawiana nosisz paczki wielkie i dostaniesz z tego marna rentę (magazyn ) Jeździsz ciężkim dpdkiem który nawalone ma różnie bywa z twym paliwem które kradniesz w łatwej porze W różnych brudach maczać ręce twym zadaniem kopać węgiel Jedz ostrożnie bo twoj portfel mało ma Parkuj auta wręcz poprawnie bo nie jeden z SARY wam auto ukradnie potem bardzo wielki finał Płacisz więcej niż to warte lecz na giełdzie masz do tego smykałkę Mało pieniędzy mam więc wygrywam to raz dwa ! ( No to życzę powodzenia innym i sobie z Fartem byki i miłego spędzania gry na serwie )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin