Skocz do zawartości

Sharixan

Gracz
  • Postów

    148
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Sharixan

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Login: Fanta**PL Nick: Sharixan Ranga podczas odejścia: Piekielny diabełek. Data odejścia: 01.11.2021 Czy spełniasz powyższe wymagania?: Tak. Dowód na pobyt w organizacji: https://imgur.com/a/qykkn2r Czy oświadczasz, iż zapoznałeś się z zasadami i we wniosku napisałeś tylko prawdę?: Tak. Powrót poprzez rekrutacje.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Do Szkoły Ratownictwa Medycznego na rangę Studenta Ratownictwa Medycznego dostają się:
    Gratki ;> 

    Miłej służby życzę 
     

    1. @BlaquOfficial

    2. @vvke.

    3. @Danny.

    4. @Omatia

    5. @suszek.drip

    6. @Amsterdam*

    7. @PscEveR.

    8. @Mr.S4int

    9. @Karmiel24

    10.  @Lumpuss

    11. @Sztywny_Git

    12. @MirekFramuga.

    13. @Wika*

    14. @Xaro.

    15. @NAVA

    16. @Neku02

    17. @MichaelKopernik

    18. @v1z

    19. @UwUsny_Bogdancjusz*

    20. @R32

    21. @.KaPi.

    22. @[GM]Endriu_

    23. @Bukix

    24. @DareK.

    25. @Mambo.

    26. @kolin2310

    27. @Klapeczek

    28. @4Monkey

    29. @FazeMaloxxx

    30. @Pszemekk

    31. @naczos_

    32. @Fokaa1

    33. @Karafik ✓

    34. @Ronaldinho_gaucho

    35. @Bojaneq

    36. @mitekmilosz

    37. @malenix

    38. @Szubert

    39. @_Pulpit_

    40. @krvawy646

    41. @UlanyDzbaneQ

    42. @AssunSzef

    43. @Tostekk

    44. @Formee

    45. @SebekLatarka

    46. @S63 ✓

    47. @berkos

    48. @kobuza

    49. @Lukalando

    50. @ciasteczkaxdc

    51. @Akvez

    52. @XPumbaX

    53. @Zumbasik

    54. @menrorek

    55. @ziom15

    56. @tomix67

    57. @Mleczyk9

    58. @ddejw

     

    1. mitekmilosz
    2. mitekmilosz

      mitekmilosz

      jeszcze ja tam byłem piękne czasy hah <33

  5. Cudowne! Fajnie by było to ujrzeć na 4life.
  6. Super, że znów taką akcje robicie! Z chęcią przyjdę i pomogę.
  7. Skargę wycofuję. Pracownik zrozumiał swój błąd i wie, że źle zrobił. Pieniądze zwrócił, skarga do zamknięcia.
  8. Twój nick: Sharixan Nick osoby oskarżonej: xEasyy_ Powód napisania skargi: Nieprawidłowe odholowanie pojazdu z parkingu. Z czego pamiętam na poniższych ss'ach, pojazd nie jest uznawany jako pojazd nieprawidłowo zaparkowany. Dowody: https://imgur.com/a/QpUdXjm
  9. Również gratuluje no i co, samych sukcesów życzę!

     

    Na stanowisko Adept szansę otrzymały następujące osoby:

     

    @karakanfilip 
    @Toby. 
    @Voxan ☐
    @Kebab187 ☐
    @Asta ☐
    @BaMoMi ☐
    @Tyrion ☐
    @BananoseQ* ☐
    @SzalonyHeniu ☐
    @DonieK ☐
    @Fioletowa 
    @Barteo580 ☐
    @Sajmex. ☐
    @pap1ez* ☐
    @TomseeS ☐
    @Hirek2 ☐
    @Kleszczyk. ☐
    @Aktr0s ☐
    @Czorny* ☐
    @HAVE!Z ☐
    @xZiomeczeQ ☐
    @LoLIHD ☐
    @Mist3rio ☐
    @_Zydu_ ☐
    @Wiktor_1337 ☐
    @Mjrek ☐
    @Krizeq ☐
    @bartek.pro ☐
    @lupa_ ☐
    @Krzychuu07 ☐
    @Natasza*-* ☐
    @Maniorek ☐
    @.Adi ☐
    @C3glus ☐
    @kubereka ☐
    @ManiekFaniek ☐
    @[GM]herbaciarz ☐
    @karmi77 ☐
    @Edziooo_o ☐
    @D.K3ler ☐
    @Zak. ☐
    @swi.der ☐
    @inspirrit ☐
    @zxcx555* ☐
    @xEasyy_ ☐
    @BMWW ☐
    @Nathanik ☐
    @XAREK16 ☐
    @Yellowstone ☐
    @Kooniczyn ☐
    @madry9 ☐
    @Lukasz22444 ☐
    @ModereK ☐
    @unlaki ☐
    @Michu_890 ☐
    @MadRys.rar ☐
    @Barteek253 ☐
    @SmutnyKubus ☐
    @<Coca-Cola> ☐
    @miodek516 ☐
    @SubFir3 ☐
    @krasnoludek ☐
    @Xdrop ☐
    @Karmiel24 ☐
    @Kapuczino. ☐
    @Typowy:3 ☐
    @KOXX ☐
    @kondu32 ☐
    @Arusekk ☐
    @NoVoQ ☐
    @ArsiK* ☐
    @DuszeK* ☐
    @luki247 ☐
    @Maxxoss_ ☐
    @witQ ☐
    @WhiteFox. ☐
    @Foxu.cj ☐
    @Coska ☐
    @AdaSkoo ☐
    @ScoobyDoobyDoo ☐
    @Damian_1118 ☐
    @ApropoDefacto ☐
    @Kingsayz ☐
    @NexuSOfficial_20 ☐
    @SebSKY ☐
    @FanTomas ☐
    @Buuulo ☐
    @Gracusek ☐
    @KaKa* ☐
    @neXus* ☐
    @Wantedmax ☐
    @Pietrekwixa ☐
    @przemokoks ☐
    @*.Frodo.* ☐
    @Zerostylu ☐
    @KvbuS. ☐
    @5zym3k ☐
    @Maly_Karakan'TDW ☐
    @sikora* ☐
    @slowpapryczka ☐
    @MGS99 ☐
    @kassi ☐
    @samoc ☐
    @XoreK ☐
    @Rasengus ☐

     
    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Mjrek

      Mjrek

      Gdyby nie Ty to bym się poddał i nie napisał rekrutacji... Mówiłem o marnych szansach, a jednak się udało :D

    3. kondu32
    4. unlaki
    5. Tyrion
    6. MisiekplTeam

      MisiekplTeam

      Dajesz 4 fun pod wynikami a sam gratulujesz, śmieszne. Robione tylko dla repki i wyświetleń ...

  10. Gratki Panowie! 

    Powodzonka życzę ;)

    Na rangę Stażysty otrzymują szanse takie osoby jak:

    @*Mlody*[✔]

    @Jakubek*[✖]

    @gereq.[✖]

    @Blikai[✖]

    @Sz1kago_Exe[✖]

    @The_DomSky[✖]

    @tyrkat404[✔]

  11. Ostatni dzień rekrutacji! 

    Zapraszam serdecznie :)

     

     

  12. GRATULACJE! 

    Miłej służby życzę i powodzonka!

     

    1. @kula.

    2. @MAXU.

    3. @kjex

    4. @kstr

    5. @matus-_-

    6. @Gieerool

    7. @Bnc*

    8. @Maksowagrupa

    9. @Salvador.

    10. @Rotator49

    11. @z1nc3r

    12. @Zwariowany27 

    13. @TymekMK

    14. @Czorny*

    15. @Marti.

    16. @FelipeJX

    17. @krzysiu_.

    18. @Mafjuuu

    19. @GoroncyAdam 

    20. @SHIMANO*

    21. @Czesio_Mucha

    22. @Kajo9090

    23. @-_-Fukss-_-

    24. @TheWiktor

    25. @WilgotnaSandra18

    26. @Tr3k1

    27. @TomseeS

    28. @Chindol

    29. @GiovanniGiorgio

    30. @browarr

    31. @SzariQ

    32. @LodomiVV

    33. @JanczarXD

    34. @zbysiek:

    35. @Kropeczek

    36. @MatiGames_

    37. @exe120

    38. @KaczorekDh

    39. @Typowy_Hondziarz

    40. @AroSly.

    41. @Molleto

    42. @_Pe-Ter_

    43. @SmutnyJeffray.

    44. @ReedLeed.

    45. @KapiSQ

    46. @xmatix16

    47. @NowickiA*89

    48. @SlodkiGawelekk

    49. @Tukasz5026 

    50. @Ryder323 

    51. @Sebko

    52. @hansklos

    53. @Svarexx

    54. @Kercio 

    55. @Hasiu.*

    56. @Domekk

    57. @KrzychuXpompka

    58. @kyczpan

    59. @f33vi

    60. @Goromonn

    61. @Dimitrij

    62. @Okonek*

    63. @wortex

    64. @Mibawek

    65. @*Mlody*

    66. @Oxalyn

    67. @Rogalik_Escobar*

    69. @Kaspee_r

    70. @Malinowy_Chrapacz

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Login: Fanta**PL Ranga: Piekielny diabełek Powód odejścia: Zmiana organizacji, po prostu lubię poznawać nowych ludzi ;>. Trzymajta się Okej, trzymaj się!
  20. Sharixan

    [S] Sandking 2.0

    @lock sprzedany za lepszą offke podaną w grze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin