Skocz do zawartości

Klermi

Gracz
  • Postów

    37
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Klermi

  1. Konkursik trwa :D

     

     

  2. Klermi

    Konkurs o 3000 PLN (3k)

    Witam, chciałbym ogłosić konkurs na 3000PLN może nie jest to za dużo ale zawsze coś, co należy zrobić aby mieć szanse wygrać: -dodać 4like lub 4love pod tym postem - zaobserwować mój profil - napisać dowolny komentarz, a najlepiej napiszcie jakie autko wam się najbardziej podoba Wyniki pojawią się 14 kwietnia wieczorem na moim profilu lub w dziale off topic. Udział w konkursie można brać do czasu ogłoszenia wyników. Powodzenia
  3. Klermi

    Nabij sobie Repke V2.

    Pysiaczki oddane i jedziemy
  4. Model: Primo ID: 46663 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: około 1300km Dodatki: fele 1074Cena: offy od 10k Coś od siebie: fajne autko, jeśli cena mi się nie spodoba to zostaje u mnie, kombi SS’y: później dodam
  5. Klermi

    Auta

    Nie pasuje do klimatu GTA SA...
  6. Tak jak w tytule czyli piszemy jak się dowiedzieliśmy o serwerze np. Od kolegi, przez proponowany film na yt itp. Oraz piszemy rzecz która najbardziej Ci się spodobała zaczynamy: Dowiedziałem się przez proponowany film na yt podczas gry na innym serwerze, bardzo spodobała mi się możliwość założenia instalacji LPG oraz inne smaczki na serwerze.
  7. Grasz dziś jesteś na serwie?

  8. Klermi

    Pożegnanie GraczDLC

    Się z kopalni troszkę pamieta i z czatu /g narka
  9. ostatnio ta mi przypadła to gustu
  10. SAPD (apropo to zgadłeś i to idealnie :P)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin