Skocz do zawartości

mieciu'

Gracz
  • Postów

    169
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mieciu'

  1. 10.03.2025 Z przykrością informujemy, iż Diabełek @lotto zostaje wydalony z organizacji z powodu całkowitego braku kultury wobec członka zarządu, tym samym z wyżej wymienionego powodu zostaje umieszczony na Czarnej Liście organizacji (BMA).
  2. 13.02.2025 Awanse organizacyjne: Z przyjemnością informujemy, iż na rangę Upadły Anioł awansowany zostaje: @JosefBratan*. Gratulacje!
  3. 09.01.2025 Z przykrością informujemy, iż Diabełek @DJ.bartoszek zostaje wydalony z organizacji z powodu oszustwa zarządu, tym samym z wyżej wymienionego powodu zostaje umieszczony na Czarnej Liście organizacji.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. 12.12.2024 Z przykrością informujemy, iż Diabełek @M@teck1 zostaje wydalony z organizacji z powodu nie dołączenia na serwer Discord.
  6. 11.12.2024 Awanse organizacyjne: Z przyjemnością informujemy, iż na rangę Piekielny Diabełek awansowani zostają: @Wr77zeR*, @MatijaS oraz @Krystex. Gratulację!
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. mieciu'

    @Lock

    @lock Autko sprzedane
  9. mieciu'

    @Lock

    Dzięki za offke, ale bardziej zależy mi na kasie
  10. mieciu'

    @Lock

    Model: Sultan wagon elektryk ID: 88528 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 8299 Dodatki: Fele, UP1, Etransporter, Bak paliwa 15, Pojemność baterii 175 Ah Cena: Porpozycej, start nie mniej niż 300 Coś od siebie: Zapraszam do składania offert za kabaryne SS’y: https://imgur.com/a/DBYg5gE
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nick funkcjonariusza: @Matias2525 Data i godzina zdarzenia: 11-09-2023, 20:10 Pełen opis sytuacji: Witam, od razu chciałbym wspomnieć, iż skarga jest pisana by wyjaśnić całe zajście, ponieważ oskarżony wyszedł z serwera i nie do końca zostało to wyjśnione. Zaczynając od początku. Dzisiejszego dnia dostałem zadanie by zabić 13 osób na dm, więc udałem się na strefę bezprawia. Po udaniu się i wejściu na nią rozpocząłem robienie zadania, po około 10 minutach nagle zjawiło się PD i weszło na strefę. Zignorowałem to i chciałem zrobić zadanie i iść robić ciekawsze rzeczy, niestety obecność funkcjonariuszy utrudniała mi to, ponieważ co chwile byłem obezwładniany i zabijany, pomimo, iż nie utrudniałem im pracy. Po dłuższym czasie pd opuściło dm i zatrzymali się obok niego, więc pomyślałem, że zakończyli swoje działania i poszedłem robić dalej zadanie, niestety mimo tego, że większość funkcjonariuszy wyszło z dm dwoje funkcjo. @Matias2525 oraz @AngelOfDeath pozostało na dm i moim zdaniem przeszkadzało mi w robieniu zdania, ponieważ gdy ktoś zbliżał się w ich stronę oni go zabijali i nie mogłem zabić graczy by ukończyć zadanie dzienne. Więc pomyślałem, że skoro pozostali na dm tylko ww. funkcjo. to pewnie chcą postrzelać się z graczami i nabić reputacje tak jak to czasami jest, więc zacząłem się z nimi strzelać. Kilka razy ja zabiłem ich i na odwrót, jednak po chwili czasu zostałem obezwładniony tak jak zazwyczaj, lecz nie zostałem dobity tylko zostałem zabrany za strefę dm. Po przyjeździe kolejnego funkcjonariusza otrzymałem 50min za zabijanie PD oraz 30 mintu za wpis. Dodatkowo moim zdanie takie słowa, które powiedział funkcjo. @Matias2525 do osoby, która podliczała mnie, są nie na miejscu. Nie zostały mi przedstawione zarzuty, a już miałbym otrzymać największy mandat? Czemu akurat miałbym otrzymać największy mandat? Jestem przez was inaczej podliczany, niż zwyczajny gracz? Chciałbym dostać wytłumaczenie tego. ( Poniżej umieszczam loga.) [2023-09-11 20:12:42] [Output] : Matias2525 [323]: Panie Sancte_Padre dla Pana najwyższy mandat Dochodząc do końca sytuacji, mam następujące pytania. Dlaczego jako jedyny zostałem zatrzymany mimo, iż inny też strzelali? oraz Dlaczego Panowie funkcjonariusze biegali i dalej strzelali do graczy mimo, iż inne osoby z PD wyszły poza dm? Myślę, że to wszytko co chciałem powiedzieć i na co oczekuję odpowiedzi. Mam nadzieję, że wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione i rozejdziemy się w zgodzie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi z dm i serwera. Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  23. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin