Skocz do zawartości

mieciu'

Gracz
  • Postów

    171
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mieciu'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Wymagana treść wątku: Używanie poglądu mapy by złapać zatrzymanego. Nick funkcjonariusza: @Jasiekk Data i godzina zdarzenia: 23-08-2022 około 19.05 Pełen opis sytuacji: A więc tak, zacząłem pościg który trwa z 15minut po Los stantos. Pod koniec pościgu postanowiłem wjechać na dm, wszyscy funkcjonariusze stali na wjeździe od strony stacji. Wtedy szybko zaciągnąłem ręczny i zgasiłem silnik w aucie pozostawiając go na strefie dm. Rozejrzałem się do okoła siebie żeby upewnić się, że nigdzie nie ma PD i helki ( ten moment jest kluczowy w całym zajściu), gdy już byłem pewien, że nikt nie za mną nie idzie wybiegłem z dm i zacząłem biec w stronę skupu węgla po czym odwracam się bo chciałem zobaczyć czy ktoś stoi przy moim aucie a tu nagle z nie wiadomo skąd nagle biegnie za mną funkcjonariusz Jasiekk, któremu udało mnie się zatrzymać. A więc zapytałem się go skąd wiedział, że wybiegłem i akurat z tej strony. On mi powiedział, że widział mnie air support, który stał na dm a obok nikogo nie było. Jak napisałem funkcjonariuszowi, że ten ich support jest rozbity na dm szybko z pod granicy dm uciekł za ścianę żebym nie mógł zrobić ss helki. I nagle patrze, że ktoś bierze helkę z dm i ląduje obok dm, a funkcjonariusz akurat wtedy postanowił podejść ze mną pod dm. A drugą rzeczą jest to że moje auto zostało wyciągnięte z dm a miało zaciągnięty ręczny i co tak o sam opadł? No nie wydaje mi się . Dowód, który to potwierdza całe zajście: A, więc tak. Helka stała non stop na ziemi bo jakiś talent latania spadł na ziemie i potem non stop stała na ziemi. I ktoś mi powie, że jak mnie widziała to dała informacje i sobie wylądowała? Zamiast podążać za poszukiwanym? No tak to chyba nie działa. A już na koniec czemu w takim razie funkcjonariusz uciekł od dm z 30m, żeby tylko stanąć za ścianą. A jak helka tylko była poza dm to postanowił podejść? A, więc osobę która to odegrała proszę o zamieszczenie tu logów potwierdzających to bo ja tego nie widziałem, a to co pisali inni gracze obok jakoś widziałem. Funkcjonariusz @Broszko skoro został poinformowany to wie kto mu przekazał taką informację. Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. mieciu'

    Feltzer 1.6 dsd

    Model: Feltzer DSD ID: 101725 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 500 Dodatki: Brak Cena: offki Coś od siebie: potrzebna kasa SS’y: https://imgur.com/a/QrkLe4D
  10. mało czekam na lepsze oferty
  11. Model: Coquette ID: 99008 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: niecałe 2500 Dodatki: UP1, UP2, UP3, UP4, Wykrywacz fotoradarów, CB radio, ogranicznik, rejka, hydraulika Cena: ofki Coś od siebie: fajne szybkie auto z up1 leci 220 na 1.6 silniku polecam SS’y: https://imgur.com/a/Wh8keTt
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. co do tego na logach widać, że wszystko odgrywałem ale chyba trzeba wam kupić okulary...
  20. Ale co ty mi tu piszesz o skakaniu, robieniu salt skoro to wy pierwsi zaczeliście mnie taranować na autostradzie. Do tamtego momentu jechałem 120 przez prawie cały pościg a wy zakńczyliście RP bo wsiadłem do innego auta. A co do przekazywania informacji mogłeś napisał najpierw do mnie że nie ma takiej opcji wtedy bym wcześniej wziął pieniądze i od razu się wykupił. To ty od razu informujesz że odrzuciłem mandat gdzie chciałem go płacić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin