Wymagana treść wątku: Używanie poglądu mapy by złapać zatrzymanego.
Nick funkcjonariusza: @Jasiekk
Data i godzina zdarzenia: 23-08-2022 około 19.05
Pełen opis sytuacji: A więc tak, zacząłem pościg który trwa z 15minut po Los stantos. Pod koniec pościgu postanowiłem wjechać na dm, wszyscy funkcjonariusze stali na wjeździe od strony stacji. Wtedy szybko zaciągnąłem ręczny i zgasiłem silnik w aucie pozostawiając go na strefie dm. Rozejrzałem się do okoła siebie żeby upewnić się, że nigdzie nie ma PD i helki ( ten moment jest kluczowy w całym zajściu), gdy już byłem pewien, że nikt nie za mną nie idzie wybiegłem z dm i zacząłem biec w stronę skupu węgla po czym odwracam się bo chciałem zobaczyć czy ktoś stoi przy moim aucie a tu nagle z nie wiadomo skąd nagle biegnie za mną funkcjonariusz Jasiekk, któremu udało mnie się zatrzymać. A więc zapytałem się go skąd wiedział, że wybiegłem i akurat z tej strony. On mi powiedział, że widział mnie air support, który stał na dm a obok nikogo nie było. Jak napisałem funkcjonariuszowi, że ten ich support jest rozbity na dm szybko z pod granicy dm uciekł za ścianę żebym nie mógł zrobić ss helki. I nagle patrze, że ktoś bierze helkę z dm i ląduje obok dm, a funkcjonariusz akurat wtedy postanowił podejść ze mną pod dm. A drugą rzeczą jest to że moje auto zostało wyciągnięte z dm a miało zaciągnięty ręczny i co tak o sam opadł? No nie wydaje mi się .
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
A, więc tak. Helka stała non stop na ziemi bo jakiś talent latania spadł na ziemie i potem non stop stała na ziemi. I ktoś mi powie, że jak mnie widziała to dała informacje i sobie wylądowała? Zamiast podążać za poszukiwanym? No tak to chyba nie działa. A już na koniec czemu w takim razie funkcjonariusz uciekł od dm z 30m, żeby tylko stanąć za ścianą. A jak helka tylko była poza dm to postanowił podejść?
A, więc osobę która to odegrała proszę o zamieszczenie tu logów potwierdzających to bo ja tego nie widziałem, a to co pisali inni gracze obok jakoś widziałem. Funkcjonariusz @Broszko skoro został poinformowany to wie kto mu przekazał taką informację.
Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.