Skocz do zawartości

mieciu'

Gracz
  • Postów

    171
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mieciu'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nick funkcjonariusza: @Matias2525 Data i godzina zdarzenia: 11-09-2023, 20:10 Pełen opis sytuacji: Witam, od razu chciałbym wspomnieć, iż skarga jest pisana by wyjaśnić całe zajście, ponieważ oskarżony wyszedł z serwera i nie do końca zostało to wyjśnione. Zaczynając od początku. Dzisiejszego dnia dostałem zadanie by zabić 13 osób na dm, więc udałem się na strefę bezprawia. Po udaniu się i wejściu na nią rozpocząłem robienie zadania, po około 10 minutach nagle zjawiło się PD i weszło na strefę. Zignorowałem to i chciałem zrobić zadanie i iść robić ciekawsze rzeczy, niestety obecność funkcjonariuszy utrudniała mi to, ponieważ co chwile byłem obezwładniany i zabijany, pomimo, iż nie utrudniałem im pracy. Po dłuższym czasie pd opuściło dm i zatrzymali się obok niego, więc pomyślałem, że zakończyli swoje działania i poszedłem robić dalej zadanie, niestety mimo tego, że większość funkcjonariuszy wyszło z dm dwoje funkcjo. @Matias2525 oraz @AngelOfDeath pozostało na dm i moim zdaniem przeszkadzało mi w robieniu zdania, ponieważ gdy ktoś zbliżał się w ich stronę oni go zabijali i nie mogłem zabić graczy by ukończyć zadanie dzienne. Więc pomyślałem, że skoro pozostali na dm tylko ww. funkcjo. to pewnie chcą postrzelać się z graczami i nabić reputacje tak jak to czasami jest, więc zacząłem się z nimi strzelać. Kilka razy ja zabiłem ich i na odwrót, jednak po chwili czasu zostałem obezwładniony tak jak zazwyczaj, lecz nie zostałem dobity tylko zostałem zabrany za strefę dm. Po przyjeździe kolejnego funkcjonariusza otrzymałem 50min za zabijanie PD oraz 30 mintu za wpis. Dodatkowo moim zdanie takie słowa, które powiedział funkcjo. @Matias2525 do osoby, która podliczała mnie, są nie na miejscu. Nie zostały mi przedstawione zarzuty, a już miałbym otrzymać największy mandat? Czemu akurat miałbym otrzymać największy mandat? Jestem przez was inaczej podliczany, niż zwyczajny gracz? Chciałbym dostać wytłumaczenie tego. ( Poniżej umieszczam loga.) [2023-09-11 20:12:42] [Output] : Matias2525 [323]: Panie Sancte_Padre dla Pana najwyższy mandat Dochodząc do końca sytuacji, mam następujące pytania. Dlaczego jako jedyny zostałem zatrzymany mimo, iż inny też strzelali? oraz Dlaczego Panowie funkcjonariusze biegali i dalej strzelali do graczy mimo, iż inne osoby z PD wyszły poza dm? Myślę, że to wszytko co chciałem powiedzieć i na co oczekuję odpowiedzi. Mam nadzieję, że wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione i rozejdziemy się w zgodzie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi z dm i serwera. Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Coraz lepiej ale jeszcze nie to na co oczekuje
  6. Dobry start, czekam na kolejne offki
  7. Myślę, że bardziej kasę bym wolał ale i tak dzieki za oferte
  8. Model: Banshee ID: 31856 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 42560 Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (S3 KING ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, dodatkowe klucze Cena: offki Coś od siebie: fajna furka lubi polatac bokiem SS’y: https://imgur.com/a/HHKoOKd
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Model: Jester DSD ID: 102142 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7030,0 Dodatki: atrapa nitro (1009), podświetlenie licznika (███), moduł e-Transport, dodatkowe klucze (1) Cena: offki nie mniejsze niż 240k Coś od siebie: fajne, ładne autko SS’y: https://imgur.com/a/dgcixY3
  14. Model: Buffalo DSD ID: 108865 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 2500,0 Dodatki: stereo, felgi (1097), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (S3 DEVIL), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: start od co najmniej 400k Coś od siebie: fajne autko, bardzo fajne SS’y: https://imgur.com/a/VrwhqNS
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nick funkcjonariusza: @Linshi Data i godzina zdarzenia: 23.03.2023 16:40 - 17:00 Pełen opis sytuacji: Gdy jakiś gracz wjechał podczas pościgu na dm, pobiegłem w jego kierunku przy tym zabijając jednego z funkcjonariuszy, który tam był. Po chwili zostałem obalony przez funkcjonariusza Linshi, po chwili podniósł mnie i zaczął się kierować po za dm. Lecz po chwili jakiś inny gracz zastrzelił osobę, która mnie przenosiła ale coś się zbagowało i zrespiłem się tam gdzie funkcjonariusz i zostałem poinformowany, że zostanę wsadzony po pidzie do więzienia co stało się chwilę później. Powodem było zabójstwo funkcjonariusza a czas jaki otrzymałem to 50minut. Chciałbym dowiedzieć się czemu zostałem wsadzony po pidzie skoro ani nie wyszedłem z serwera, również nie wiem kto zabił funkcjonariusza tym samym nie znam tej osoby i nie kazałem zabijać funkcjonariusza aby się uwolnić. Jest to moim zdaniem nie na miejscu skoro po prostu mogłem dostać wpis, a nie zostałem wsadzony po pidzie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin