Nazwa nieruchomości: Dom z Podjazdem. ID nieruchomości: 275 Cena za dobę: 180 pln Lokalizacja: Las Venturas , Redsands . Cena: Oferty! SS’y: https://imgur.com/a/kVRsH9c https://imgur.com/a/crI3ljM Coś od siebie: Fajny domek sporo miejsca, blisko giełdy i lawet. Polecam!
Więc tak zacznijmy od tego że kupiłem sobie domek i auto stało tam autko gracza wiec mi go wytepali po czym swój postawiłem, upłyneło jakoś 2h wchodzę na server aż tu nagle auta nie mam pisze zeby mi go zespawnowali a tu ADMINISTRACJA taga trzoda jak na tak zwanym PYLU identyczna sytuacja ani pomocy kazali mi iść z buta podkreślam z buda z FC do LV lub SF napisałem na nich co o nich mysle a nagle kick "Zaloguj ponownie" wchodzę polatać moim aute stalionem nagle zaloguj BAN więc to jest mój koniec idę na inny serwer Pa******e jak skączył PYL tak skończy 4L ogólnie pozdrawiam : @Theekubaxxlk @Mr.sahima @SeciaK @Styks @Erykoss @Ksawicu @_aksyz @ Axidus* pozdrawiam chłopaki za miło spendzony czas kogo nie pozdrawiam: @Mr_Magulon @RIPSONx @guake123 ogólnie 4L to już Dno takie L DNO tylko 4L DNO hehehe żegnam was tylko prawilnych ludzi a nie świń i knurów nie ograów a pozdrawiam również CJ do niech jest szacunek a oni maja do ciebie co jak co to CJ też człowiek jak powiesz CJ to odrazu 4L sie włącza a banda nie ogarów to więksość adminów pozdrawiam. SS: https://imgur.com/a/Wxmh2Os Jeszcze raz pozdrawiam
Model: Manana
ID: 13554
Pojemność silnika:1,6dm3 Przebieg pojazdu:217900km Dodatki: Alufelgi BBSCena: 6K (nie negocjuje)
Coś od siebie: fajne auto na pierwsze lub podjazdy do pracy , auto jest zadbane nie jest katowane bardziej dla mnie jest jako unikat ale pieniądze potrzebne
SS’y: mogę dać jak wejde na serwer lub mozna na serwie zobaczyć