Skocz do zawartości

fl0p

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

9 obserwujących

O fl0p

  • Urodziny 4 Lipca

W świecie gry

  • ID konta gracza 168784
  • Nick fl0p
  • Data rejestracji 2019-06-15 22:16:11
  • Ostatnio widziany 2026-06-21 23:02:58
  • Łączny czas gry 1961 godz. 16 min.
  • Organizacja Fast and Furious
  • ➜ Ranga |1| Novice
  • Respekt
    -24
    Life Points
    49820
    Punkty karne
    5598

Kontakt

  • Discord
    biglysy

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    tam dzie wiktor (mustanggt)
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    druciarstwo

Ostatnie wizyty

9 366 wyświetleń profilu

Osiągnięcia fl0p

Spamer

Spamer (4/4)

118

Reputacja

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje fl0p

  1. Szanowny Zbyk.GG, Chcielibyśmy złożyć oficjalne przeprosiny za idiotyczne petycje, które zostały napisane na forum serwera 4Life. Chcemy podkreślić, że nie miało to wyjść tak beznadziejnie, a miało być jedynie śmieszne. Jesteśmy bardzo zdenerwowani, że nasze działania zrobiły na Tobie wrażenie, które było nieodpowiednie i niestosowne. Nie jest to w naszych zamiarach ani wartościach, aby kogokolwiek obrażać lub w inny sposób szkodzić. Zapewniamy Cię, że takie sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić szkody, jakie spowodowaliśmy. Jeszcze raz chcemy przeprosić i wyrazić nasze głębokie ubolewanie z powodu naszych działań. Chcielibyśmy poinformować, że w związku z naszymi idiotycznymi petycjami, które zostały napisane na forum serwera 4Life, zgadzamy się na wykonanie nałożonej kary przez Ciebie. Jesteśmy świadomi, że nasze działania były niestosowne i że powodują one szkodę dla społeczności serwera 4Life. Jesteśmy gotowi w pełni przyjąć konsekwencje naszych działań i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić szkody, jakie spowodowaliśmy. Wierzymy, że nałożona kara będzie odpowiednia i adekwatna do naszych działań. Przyjmujemy ją z pokorą i zobowiązujemy się do przestrzegania zasad i norm obowiązujących na serwerze 4Life w przyszłości. Jeszcze raz chcemy przeprosić za nasze nieodpowiednie zachowanie i zadeklarować gotowość do podjęcia wszelkich działań, które pomogą w przywróceniu zaufania społeczności serwera 4Life.

    Z poważaniem, Wiktor oraz Szymon

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin