Skocz do zawartości

fl0p

Gracz
  • Postów

    134
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez fl0p

  1. Nazwa nieruchomości: knajpa ID nieruchomości: 413 Cena za dobę: 300pln Lokalizacja: blueberry Cena: oferty Sposób kontaktu: szymek#2137 Coś od siebie: lux chalupa czy tam knajpa Nazwa nieruchomości: przyczepa z wiatą ID nieruchomości: 997 Cena za dobę: 100 Lokalizacja: bone country Cena: oferty Sposób kontaktu: szymek#2137 Coś od siebie: lux przyczepa z milymi somsiadami SS'y:
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. nie chce bulleciora 1.6 jak juz to na 2.2 jakiegos
  5. ja nie drifter jakis z sultanem podbijaj jakims fajnym ino
  6. Model: schafter ID: 118323 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 12k (na pierwszej stronie najwiekszego przebiegu) Dodatki: klikaj i zoba Cena: jak bedzie lux kasiora to sprzedam Coś od siebie: lux Model: cheetah ID: 96744 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 13k Dodatki: klikaj i zoba Cena: jak bedzie lux kasiora to sprzedam Coś od siebie: - SS’y:
  7. elo 39384 lux fortunka
  8. poprzedni wlasciciel 85k ofki mial wiec cienki cienki chopaki
  9. Nazwa nieruchomości: przyczepa z wiatą ID nieruchomości: 997 Cena za dobę: 100 Lokalizacja: lv, bone country (za urzedem lv) Cena: oferty SS’y: Sposób kontaktu: szymek#2137 lub tuti Coś od siebie: fajna chalupa ale ja nie jestem donosicielem
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. club slaby szymek#2137
  12. Model: flash ID: 55256 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 12k Dodatki:tuning Cena: 600k nego Coś od siebie: lux SS’y:
  13. Szanowny Zbyk.GG, Chcielibyśmy złożyć oficjalne przeprosiny za idiotyczne petycje, które zostały napisane na forum serwera 4Life. Chcemy podkreślić, że nie miało to wyjść tak beznadziejnie, a miało być jedynie śmieszne. Jesteśmy bardzo zdenerwowani, że nasze działania zrobiły na Tobie wrażenie, które było nieodpowiednie i niestosowne. Nie jest to w naszych zamiarach ani wartościach, aby kogokolwiek obrażać lub w inny sposób szkodzić. Zapewniamy Cię, że takie sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić szkody, jakie spowodowaliśmy. Jeszcze raz chcemy przeprosić i wyrazić nasze głębokie ubolewanie z powodu naszych działań. Chcielibyśmy poinformować, że w związku z naszymi idiotycznymi petycjami, które zostały napisane na forum serwera 4Life, zgadzamy się na wykonanie nałożonej kary przez Ciebie. Jesteśmy świadomi, że nasze działania były niestosowne i że powodują one szkodę dla społeczności serwera 4Life. Jesteśmy gotowi w pełni przyjąć konsekwencje naszych działań i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić szkody, jakie spowodowaliśmy. Wierzymy, że nałożona kara będzie odpowiednia i adekwatna do naszych działań. Przyjmujemy ją z pokorą i zobowiązujemy się do przestrzegania zasad i norm obowiązujących na serwerze 4Life w przyszłości. Jeszcze raz chcemy przeprosić za nasze nieodpowiednie zachowanie i zadeklarować gotowość do podjęcia wszelkich działań, które pomogą w przywróceniu zaufania społeczności serwera 4Life.

    Z poważaniem, Wiktor oraz Szymon

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin