Siemka chciałem pożegnać wszystkich niestety muszę zakończyć grę na 4life z powodu takiego że nie mogę wgl po update serwera wbić na serwer jest duża możliwość że kiedyś wrócę
@ADI tutaj cię przepraszam ale nie mogę cię tutaj znaleźć
@BarT. Fajnie było, ale się skończyło.
@K4nciasty Mam nadzieję że awansujesz na admina mordko :p
@lcarix Narciarski skoczek
@maximus1247 fajnie się bawiliśmy nigdy nie zapomnę tego
@Kondor7 Ja ci ten serwer pokazałem, I mam nadzieje że jeszcze wbijesz
@Tryff wiesz gdzie teraz gramy
@Irox. Najlepszy youtuber z konkursami na youtube
@stasiu;) Jeszcze się zobaczymy
i pozdrawiam wszystkich którzy zawsze mi pomagali i byli zemną dziękuje.