Skocz do zawartości

RomeX*

Gracz
  • Postów

    83
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez RomeX*

  1. RomeX*

    Flash 1.6

    Model: Flash ID: 59944 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~1100 Dodatki: felgi (1074) Cena: offki Coś od siebie: Fajne auto wygrane u Emilskiego na evencie. Auto posiada mało dostępny wariant ze spoilerem SS’y: https://imgur.com/a/reREVtm
  2. RomeX*

    Skarga na Veon

    Nick funkcjonariusza: @Veon Data i godzina zdarzenia: dnia 02.06.2021 o godzinie 13:30 Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz przejechał na stopie, ja za to dostałem 2 mandaty wiec dlatego pisze skargę. Spytałem się nawet funkcjonariusza @AdiZ ( 1 ss) i powiedział to co widać na ss Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/FRKclQS
  3. RomeX*

    LOCK

    @Szymeq315po co mnie oznaczasz xd ale piniondze sie przydadzo @cosx000.UwUchcialoby się piniendzy dużo
  4. Kibicowałem wam żebyście wyeliminowali osoby sprzedające z petard i fajerwerek czyli potencjalne zagrożenie. Powiem prawdę stałem przy wejściu do HQ ale jak ktoś chciał przejść to odsuwałem się
  5. Nick funkcjonariusza: @|NT|TrondoZPL Data i godzina zdarzenia: 31.12.2020 Pełen opis sytuacji: byłem na komendzie ANI RAZU nie użyłem fajerwerki ani petardy, podszedłem do lady gdzie stał Pan @|NT|TrondoZPL i po chwili powalił mnie z paralizatora z powodem "Za bicie" Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/UD2sr0H Chciałbym dodać że oczekuje rekompensaty za cale zajście ( 10 minut czekania na komendzie i 20 minut w wiezieniu )
  6. Po 1 to pokaż dowód na to ze miałeś „laga” bo to jest narazie wymówka po 2 dostosowałem się do wzoru
  7. Twój nick: fs_SEBIX Nick osoby oskarżonej: @Bambo* Powód napisania skargi: Perfidny taran. Dowody: https://imgur.com/a/kuj5cQT
  8. zimniory jak cos. Bedzie ciebie trochu brakowalo w org. Narka!
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Co prawda na samym początku trochę zablokowałem radiowóz ale dlatego żeby @R0ckstarek miał lepszy start w pościgu.
  11. Nick funkcjonariusza: @Karafik Data i godzina zdarzenia: 11.55 14.07.2020 Pełen opis sytuacji: Jechałem za pościgiem na DM, uciekał mój kolega @R0ckstarek dopiero na zakręcie ( a jechaliśmy z SF ) dostałem ostrzeżenie żebym odłączył się od pościgu. Ani razu nie wjechałem w radiolke a zostały mi przebite opony. Dowód, który to potwierdza całe zajście: na tym zakręcie dostałem ostrzeżenie żebym odłączył się od pościgu ( https://imgur.com/a/ZwSSeRN ) Nagranie jak @Karafik przebija mi opony -
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. dlaczego musze odczekac całą kare

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin