Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. bezy.

    Sell Elegant 1.8

    200k z upami da radę?
  2. bezy.

    Coś do 900 tysięcy.

    Nie dzięki, dalej.
  3. Model: Sultan, Elegy, Banshee albo inne. Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: No niski mógłby być. Cena: Do 900 tysięcy. Dodatki: FT. totalne, może być nitro. Coś od siebie: Powodzenia.
  4. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 313 Cena za dobę: 180PLN Lokalizacja: Palomino Creek Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/TBZeVCT Coś od siebie: Fajny domek, dużo miejsca na pojazdy różnej maści.
  5. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @multeK @K4nciasty @Hasiu.* 2. Najlepszy Moderator/ka: Nominowani: @japkooo. @NVXER 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Kacperix3 @4Ever. @Placuszek 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @Lisa_ @Limitless @DreeY 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @Worthless 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Radio 4Music 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAMD, SAFD 8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: (wszyscy gracze) 9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Thug 4Life 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Kosciastyyy @HrazY 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Veon 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @K0LMi 13. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Happa @dudus* 14. Najlepszy Redaktor: (Wszyscy redaktorzy) 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Clyde* @BoNiT 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @DeltaRon @DanielRB 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: (Wszystkie) 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 19. Przegryw miesiąca: @Suszek* 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @lcarix
  6. Ani trochę nie rozumiem, dlaczego owa skarga jest na mnie, jestem od wczoraj w akademii, każdy dobrze wie, że byłem już w owej frakcji i większość RP potrafię. Po tych logach, które dałeś na smlytkka, widać dokładnie godzinę, o której odbezpieczył noszę i o której wsunal je do karetki. Jak dla mnie skarga jest totalnie bez sensu, tyle ode mnie, pozdrawiam, Pielęgniarz Beezy.
  7. bezy.

    [S] Banshee 2.2

    Model: Banshee ID: 46955 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 10803,3km Dodatki: FT. bez nitra, szyb. BAKI 75/75. Cena: Oferty od 800 tysięcy. Coś od siebie: Zasuwa jak talala, nówka sztuka, fajne autko. SS’y: WKLEJAM ZA GRACZA @BoNiT, DAJE MU MOŻLIWOŚĆ WYPOWIEDZI TUTAJ.
  8. Można zamknąć, auto zostaje u mnie.
  9. Nie udzielaj się jak się nie znasz. Dalej.
  10. XDDD, dobre na start, lecimy dalej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin